Kızılay’dan Havza Belediye Başkanı Özdemir’e Teşekkür

2021 Yılında Türk Kızılay'ının Filistin'e Ambulans araçlarının alımı için düzenlenen “Filistin Yaralı, Uzat Elini” kampanyasına katkılarından dolayı Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir’e teşekkür belgesi verildi.

Kızılay’dan Havza Belediye Başkanı Özdemir’e Teşekkür

2021 Yılında Türk Kızılay'ının Filistin'e Ambulans araçlarının alımı için düzenlenen “Filistin Yaralı, Uzat Elini”  kampanyasına katkılarından dolayı Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir’e teşekkür belgesi verildi.

Samsun Vali Yardımcısı Şevket Cimbir, Havza Kaymakamı Cengiz Nayman, Türk Kızılay Samsun Şube Başkanı Ahmet Muştu ve beraberindekiler Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir’i makamında ziyaret ederek 2021 Yılında Türk Kızılay'ının Filistin'e Ambulans araçlarının alımı için düzenlenen “Filistin Yaralı, Uzat Elini”  kampanyasına katkılarından dolayı Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir’e teşekkür belgesi verdiler.

Samsun Vali Yardımcısı Şevket Cimbir, Başkan Özdemir’e Kızılay’a katkılarından dolayı teşekkür ederek desteklerinin devamını temenni etti.

Türk Kızılay Samsun Şube Başkanı Ahmet Muştu ise Başkan Özdemir ve Belediye Meclis Üyelerine katkılarından ötürü teşekkür ederek; “2021 Yılında Türk Kızılay'ının Filistin'e Ambulans araçlarının alımı için düzenlenen “Filistin Yaralı, Uzat Elini”  kampanyamıza vermiş olduğunuz destek bizim için çok kıymetli. Desteğiniz ile alınan ambulanslar şimdi görevde. Sizleri her zaman yanımızda görmek bizleri mutlu ediyor. Tüm yardımsever vatandaşlarımızı Kızılay’a destek olamaya davet ediyorum.” Dedi.

Havza Belediye Başkanı Özdemir ise Samsun Vali Yardımcısı Şevket Cimbir, Türk Kızılay Samsun Şube Başkanı Ahmet Muştu ve beraberindekilere ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek; “  Bu bizim insalık görevimiz. Türk halkı olarak her zaman mazlum ve mağdurun yanındayız. Bu yardımların ihtiyaç sahiplerine ulaşmasında aracı olan ve Türk Kızılay’ı bizlerin her zaman gururu olmuştur. İnşallah bundan sonrada Kızılay’ımıza desteklerimiz devam edecek.” Dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
CoffeeWorks'e görkemli açılış! Samsun'da kahveseverlerin buluşma noktası
CoffeeWorks'e görkemli açılış! Samsun'da kahveseverlerin buluşma noktası
19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı Havza’da kutlandı
19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı Havza’da kutlandı