Genç Kızılay Üyeleri Ağaçlandırma Çalışması Yaptı

Havza Orman İşletme Şefliği tarafından Kızılay Havza Temsilciğine verilen fidanlar İmaret mahallesinde toprakla buluştu.

Genç Kızılay Üyeleri  Ağaçlandırma Çalışması Yaptı

Havza Orman İşletme Şefliği tarafından Kızılay Havza Temsilciğine  verilen fidanlar İmaret mahallesinde toprakla buluştu.

Türk Kızılayı Havza Temsilciliği, Genç Kızılay üyeleri ile Havza Orman İşletme Şefliği tarafından verilen çam fidelerini Ramazan ayı içerisinde yapılan etkinlikler kapsamında 100 adet çam fidesini İmaret Mahallesi'ndeki mezarlık mevkiinde dikti.

Burada konuşan Türk Kızılay Havza Temsilcisi Faruk Çörekçioğlu, Genç Kızılay gönüllülerini de tebrik eden ve gençlerin çevre bilincine sahip olmasının gelecek nesiller için önemini vurgulayan Faruk Çörekçioğlu, "Bugün 100 fidanı toprakla buluşturarak gelecek nesillere bir nefes olmak istiyoruz. Bugün dikeceğimiz fidanlar da çölleşme ve erozyonun önüne geçebilme faaliyetlerinden biridir. Gençlerimizle birlikte doğamız yeni bir hayat kazandı. Bu çalışmayı yapan ve bu toprakları sahiplenmeye çalışan Genç Kızılay üyelerimize şükranlarımı sunuyorum." diye konuştu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Havza Ziraat Odasında Kenevir Tanıtımı Yapıldı
Havza Ziraat Odasında Kenevir Tanıtımı Yapıldı
Havza'da 24 Kasım Öğretmenler Günü Kutlandı
Havza'da 24 Kasım Öğretmenler Günü Kutlandı