Havza’da Öğretmenlere Ve Öğrencilere Belge Verildi

Havza’da başarılı öğretmen ve öğrencilere ödül ve belgeleri düzenlenen bir tören ile verildi.

Havza’da Öğretmenlere Ve Öğrencilere Belge Verildi

Havza’da başarılı öğretmen ve öğrencilere ödül ve belgeleri düzenlenen bir tören ile verildi.

Havza Belediyesi Kültür Merkezinde Havza Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen ödül töreninde ilçede yürüttükleri çalışmalar ile üstün başarı belgesi alamaya hak kazan 66 öğretmen üstün başarı belgeleri verilirken; Havza, Samsun ve Bölge ve Türkiye genelinde düzenlenen çeşitli kültür, sosyal ve sportif müsabakalarda dereceye giren öğrencilere ödülleri verildi.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunması ile başlayan programda konuşan Havza Milli Eğitim Müdürü Uğur Sağlam alınan başarıların tesadüf olmadığını belirterek; “ İlçemizde 611 öğretmenin görev yapmakta ve bu gün 66 öğretmenimize üstün başarı belgesi veriyoruz. Öğretmenlerimizi tebrik ediyorum. Yine ilçe genelinde, il ve bölge finallerinde ve Türkiye finallerinde hem bireysel hem de takım olarak kültürel, sosyal ve sportif müsabakalarda dereceye giren 80 öğrencimize ödüllerini vereceğiz. Bu başarı birlik ve beraberliğin bir eseri. Havza Spor Oyunları projemiz kapsamında başlattığımız çalışmalar ve Havza Kaymakamlığı ile Havza Belediyemizin bizlere vermiş oldukları destekler ile bu başarı sağlandı. Tüm öğrencilerimiz kutluyorum.” Dedi.

Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir ise göreve geldikleri günden bu yana gençlere ve öğrencilere yönelik çalışmalara ağırlık verildiğini ifade ederek; “İnşallah bundan sonrada gençlerimize destek olmaya devam edeceğiz. Alınan başarılar bizleri ziyadesi ile mutlu etmekte. Öncelikle üstün başarı belgesi alan öğretmenlerimizi tebrik ediyorum, girmiş olduğu müsabakalrda derece yapan tüm gençlerimizi kutluyorum. Öğretmen ve öğrencilerimizin başarılarını dilerim.” Dedi.

Konuşmaların ardından üstün başarı belgesi alamaya hak kazan 66 öğretmen üstün başarı belgeleri verilirken; Havza, Samsun ve Bölge ve Türkiye genelinde düzenlenen çeşitli kültür, sosyal ve sportif müsabakalarda dereceye giren öğrencilere ödülleri Havza Kaymakamı Cengiz Nayman, Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir, İlçe Garnizon Komutanı Personel Asteğmen Ömer Faruk Altay, İlçe Milli Eğitim Müdürü Uğur Sağlam, İlçe Jandarma Komutanı Astsubay Kıdemli Başçavuş Özkan Parlak, İlçe Emniyet Müdürü Mustafa Balcı ve diğer davetliler tarafından verildi.

Programa Havza Kaymakamı Cengiz Nayman, Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir, İlçe Garnizon Komutanı Personel Asteğmen Ömer Faruk Altay, İlçe Milli Eğitim Müdürü Uğur Sağlam, İlçe Jandarma Komutanı Astsubay Kıdemli Başçavuş Özkan Parlak, İlçe Emniyet Müdürü Mustafa Balcı, İlçe Müftüsü Mehmet Nurlu, davetliler, öğrenci velileri ve okul idarecileri katıldılar.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Havza Ziraat Odası Başkanı Genç, 8 Yıllık Oda Faaliyetlerini Değerlendirdi
Havza Ziraat Odası Başkanı Genç, 8 Yıllık Oda Faaliyetlerini Değerlendirdi
Polis Evden Hırsızlıklara Ve Telefon Dolandırıcılığına Karşı Uyardı
Polis Evden Hırsızlıklara Ve Telefon Dolandırıcılığına Karşı Uyardı