İLK KIVILCIM HAVZA SPOR MİDİ KIZ TAKIMI GURUP BİRİNCİLİĞİNİ GARANTİLEDİ

İlk Kıvılcım Havza Spor Midi Kız Voleybol takımı, 19-20 Mart tarihlerinde Samsunda oynanacak olan yarı final ve final maçlarına gurup birincisi olarak katılmaya hak kazandı.

İLK KIVILCIM HAVZA SPOR MİDİ KIZ TAKIMI GURUP BİRİNCİLİĞİNİ GARANTİLEDİ

Pazar günü Samsunda oynanan maçta kendi evinde 3-1 yendiği 15 Temmuz Gençlik Spor Kulübünü deplasmanda da aynı skorla 3-1 yenerek gurup birinciliğini garantileyen İlk Kıvılcım Havza Spor Midi Kız Voleybol takımı, 19-20 Mart tarihlerinde Samsunda oynanacak olan yarı final ve final maçlarına gurup birincisi olarak katılmaya hak kazandı.

               Takım antrenörü Ilıca Ortaokulu Beden Eğitimi Öğretmeni Onur GÜL yaptığı açıklamada; Kızlarımı galibiyetten dolayı kutluyorum diyerek ekledi. Voleybol bir takım oyunudur. Birbirine destek olmak, arkadaşının açığını kapatarak bir bütün olarak hareket etmektir. Rakip hücumları yılmadan karşılayan takım kaptanlarından Fatıma Yılmaz, savunmadan gelen topların ikinci durağı takımın beyni pasör Begüm Yaren Durak , mükemmel hücumları ile rakibi çaresiz bırakarak yıldızlaşan Şehri Naz Yıldız, antrenörün gösterdiği her noktaya düzgün ve isabetli servisler atarak file üstünde rakibin korkulu rüyası Kayra Deniz Düzgün , kaya gibi sert servisleri ve harika savunması ile Ecrin Öykü Kaya, pasörün en iyi tamamlayıcısı ikinci pasör Şerife Nur Çiçek, ikinci setlerde oyuna giren takım savunmasına katkı veren Semra Akkaya , Yağmur Korkmaz ve Ebrar Sena Arslan , savunmanın bel kemiği liberolarımız Merve Mecal ve Zehra Durak, bu sene takıma yedekten girmeyi başaran minik sultanlar Fatıma Çisem Yüksel , Tuğçe Nur Acet ve Ayşe Buğlem Gündüz , takımın geleceği bir daha ki seneyi bekleyen antrenmanlara devam eden Zeynep Naz Uysal, Pelin Altınnur, Eda Kocaoğlu, Şeyda Keskin, Hatice Sümeyye Sözen, Zerda Yılmaz bu kızlar takım olmanın önemini anladıkça daha güzel yerlere gelerek Havzalıları gururlandırmaya devam edecekler. Bir taraftan antrenmanlarda performans gösteren, bir taraftan da derslerinde başarılı olmak için ekstra çaba harcayan kızlarımı kutluyor ve bize destek veren herkese teşekkür ediyorum dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Havza’da 1500 Erkeğe KADES Ve Kadına Karşı Şiddet Bilgilendirmesi
Havza’da 1500 Erkeğe KADES Ve Kadına Karşı Şiddet Bilgilendirmesi
Havza OSB Vali Dağlı’nın Gündeminde
Havza OSB Vali Dağlı’nın Gündeminde