ŞEHİT RECEP ŞAHİN MTAL ÖĞRENCİLERİ AVRUPA YOLCUSU

Erasmus+ Programı kapsamında Avrupa’ya hareket eden Havza Şehit Recep Şahin Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğretmen ve öğrencileri Macaristan ve Çekya’ya ulaştı. Konu ile ilgili bilgi veren okul müdürü Eyüp Aydoğdu, proje hakkında şu açıklamaları yaptı

ŞEHİT RECEP ŞAHİN MTAL ÖĞRENCİLERİ AVRUPA YOLCUSU

             Erasmus+ Programı kapsamında Avrupa’ya hareket eden Havza Şehit Recep Şahin Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğretmen ve öğrencileri Macaristan ve Çekya’ya ulaştı. Konu ile ilgili bilgi veren okul müdürü Eyüp Aydoğdu,  proje hakkında şu açıklamaları yaptı

            Erasmus+ Programı kapsamında okulumuz Şehit Recep Şahin Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi tarafından hazırlanan ve Ulusal Ajans tarafından desteklenen  "Özel İnsanlara Özel Yiyecekler" adli projemizin Çekya ve Macaristan hareketliliği başlamıştır.

             Projemizde yer alan 3 öğretmenimiz ve 15 öğrencimiz 27.02.2022 ile 12.03.2022 tarihleri arasında ilgili ülkelerde staj çalışmalarına katılarak mesleki bilgi ve becerilerini AB seviyesinde görme fırsatı bulacaklar. Proje sürecimizi başından itibaren destekleyen ve her türlü desteği sunan Türkiye Ulusal Ajansı'na teşekkür ediyorum. Projede yer alan tüm öğretmen arkadaşlarıma, öğrencilerime ve katkı sunup bizleri destekleyen velilerimize teşekkür ediyorum.

             Bu projeyle birlikte okulumuz adına bir ilki gerçekleştirdik. Bundan sonraki yıllarda da projelerimizin devam etmesi için önemli bir altyapı oluşturduk. Önümüzdeki yıllarda yine mesleki eğitim becerilerini artırma ve farklı Avrupa ülkelerindeki uygulamaları görme adına planlamalarımızı yapmaktayız. Şehit Recep Şahin Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi olarak, eğitim verdiğimiz alanlarda sektörün ihtiyacına göre kalifiye personel yetiştirmek için yerel ortaklarımızla işbirliği içerisinde tüm gayretimizi göstermekteyiz.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Kırsal Mahalledeki Okul Öğrencilerinin 100. Yıl Coşkusu
Kırsal Mahalledeki Okul Öğrencilerinin 100. Yıl Coşkusu
Tekirdağ Kapaklı’da Havzalılardan Basın Açıklaması
Tekirdağ Kapaklı’da Havzalılardan Basın Açıklaması