İlk Kıvılcım Havza Spor Sultanları Deplasmanda Galip

Midi kız voleybol liginde Pazar günü Samsun Bahattin Ekinci Spor salonunda oynan maçta Atakum Atılım Spor Kulübü ile İlk Kıvılcım Havza Spor Kulübü karşılaştı

İlk Kıvılcım Havza Spor Sultanları Deplasmanda Galip

               Midi kız voleybol liginde Pazar günü Samsun Bahattin Ekinci Spor salonunda oynan maçta Atakum Atılım Spor Kulübü ile İlk Kıvılcım Havza Spor Kulübü karşılaştı. Maçın ilk setini 25-9 luk skorla İlk kıvılcım Havza Spor rahat kazandı. 2. Sette maça tutunmaya çalışan Atakum Atılım 25-23 kazandı. Sonraki setleri 25-11 ve 25-13 lük skorlar elde eden İlk Kıvılcım Havza Spor maçı 3-1 kazanmayı başardı.

               Takım kaptanlarından Havza Makbule Yusuf Ölçer YBO öğrencisi Şehrinaz Yıldız; Gerek derslerimizde başarılı olmamız için çalışan, gerekse bizleri spora teşvik ederek başarılı olmamız için yüreklendiren tüm öğretmenlerimize, özellikle okul müdürümüz Hüseyin Yavuz ‘a teşekkür ederek takımımızı maddi manevi destekleyen büyüklerimizin yüzünü kara çıkarmamak için çok çalışıp sahada elimizden gelenin en iyisini yapacağız dedi.

               Takım 2. kaptanı Ilıca Ortaokulu öğrencisi Fatıma Yılmaz : Galip geldikleri için çok mutlu olduklarını, köy okulunda okuduğumuzdan dolayı antrenmanlara katılmak ben ve 3 arkadaşım için biraz zorlu oluyor. Bu zorlukları aşmamız için bize destek veren ailelerimize , başarımız için ekstra emek veren öğretmenlerimize ve bizi spora teşvik eden hep arkamızda duran okul müdürümüz Ertuğrul Gazi Tuncay ‘a teşekkür ederiz dedi.

               Bütün oyuncular; Makbule Yusuf Ölçer YBO ve Ilıca Ortaokulu olarak oluşturduğumuz takımımızda birlikte daha güçlüyüz. Artık sadece kendimiz için değil bizi destekleyen ve güvenen tüm Havzalılar için oynuyoruz dediler.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Havza’da 1500 Erkeğe KADES Ve Kadına Karşı Şiddet Bilgilendirmesi
Havza’da 1500 Erkeğe KADES Ve Kadına Karşı Şiddet Bilgilendirmesi
Havza OSB Vali Dağlı’nın Gündeminde
Havza OSB Vali Dağlı’nın Gündeminde