İLK KIVILCIM HAVZA SPOR VOLEYBOL’DA GALİBİYETLE BAŞLADI

13 Şubat 2022 Pazar günü 25 Mayıs Kapalı Spor Salonunda oynanan maçı İlk Kıvılcım Havza Spor 3-1 lik skorla kazanmayı başardı

İLK KIVILCIM HAVZA SPOR VOLEYBOL’DA  GALİBİYETLE BAŞLADI

13 Şubat 2022 Pazar günü 25 Mayıs Kapalı Spor Salonunda oynanan maçı İlk Kıvılcım Havza Spor 3-1 lik skorla kazanmayı başardı.Maçın 1. Seti çok çekişmeli başladı ve 28-26 lık skorla 15 Temmuz Gençlik Spor Kulübü kazandı. Sonrasında maça ısınan İlk Kıvılcım Havza Spor Kulübü 3 seti ezici bir üstünlükle alarak karşılaşmayı 3-1 kazanarak midi kız voleybol ligine galibiyetle başladı.

               Kulüp başkanı Yaşar Karacan yaptığı açıklamada; başarının bir ekip işi olduğunu söyleyerek , Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü aracılığı ile açılan kurslarda yetişen öğrencilerimize verdiği desteklerden dolayı Havza Halk Eğitim Merkezi Müdürümüz Kudret Ergül’ e ve çalışanlarına , antrenmanlarımız için salonunu sınırsız kullanımımıza açan Makbule Yusuf Ölçer YİBO müdürümüz Hüseyin Yavuz’ a , öğretmenlerine ve çalışanlarına , İlçe Gençlik ve Spor Müdürümüz Cafer Uzun ve çalışanlarına , her zaman desteğini yanımızda hissettiğimiz Milli Eğitim Müdürümüz Uğur Sağlam‘a teşekkürü bir borç biliriz.Ayrıca spora ve sporcuya verdiği destekler için Belediye başkanımız Sebahattin Özdemir’e  sayın Kaymakamımız Cengiz Nayman ‘ a teşekkür ederiz.

               Makbule Yusuf Ölçer YİBO ve Ilıca Ortaokulu öğrencilerinin oluşturduğu midi kız voleybol takımımız inşallah daha güzel başarılar kazanacağına inanıyoruz. Sporda başarı bir ekip işidir , söz verdik Havza nın geleceğini yetiştiriyoruz.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Yörgüç Paşazade Mustafa Bey Camisinde İlk Miting Canlandırıldı
Yörgüç Paşazade Mustafa Bey Camisinde İlk Miting Canlandırıldı
Dağlı, Güreş Ağalığını Ayan’a Devretti
Dağlı, Güreş Ağalığını Ayan’a Devretti