İLK KIVILCIM HAVZA SPOR VOLEYBOL’DA GALİBİYETLE BAŞLADI

13 Şubat 2022 Pazar günü 25 Mayıs Kapalı Spor Salonunda oynanan maçı İlk Kıvılcım Havza Spor 3-1 lik skorla kazanmayı başardı

İLK KIVILCIM HAVZA SPOR VOLEYBOL’DA  GALİBİYETLE BAŞLADI

13 Şubat 2022 Pazar günü 25 Mayıs Kapalı Spor Salonunda oynanan maçı İlk Kıvılcım Havza Spor 3-1 lik skorla kazanmayı başardı.Maçın 1. Seti çok çekişmeli başladı ve 28-26 lık skorla 15 Temmuz Gençlik Spor Kulübü kazandı. Sonrasında maça ısınan İlk Kıvılcım Havza Spor Kulübü 3 seti ezici bir üstünlükle alarak karşılaşmayı 3-1 kazanarak midi kız voleybol ligine galibiyetle başladı.

               Kulüp başkanı Yaşar Karacan yaptığı açıklamada; başarının bir ekip işi olduğunu söyleyerek , Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü aracılığı ile açılan kurslarda yetişen öğrencilerimize verdiği desteklerden dolayı Havza Halk Eğitim Merkezi Müdürümüz Kudret Ergül’ e ve çalışanlarına , antrenmanlarımız için salonunu sınırsız kullanımımıza açan Makbule Yusuf Ölçer YİBO müdürümüz Hüseyin Yavuz’ a , öğretmenlerine ve çalışanlarına , İlçe Gençlik ve Spor Müdürümüz Cafer Uzun ve çalışanlarına , her zaman desteğini yanımızda hissettiğimiz Milli Eğitim Müdürümüz Uğur Sağlam‘a teşekkürü bir borç biliriz.Ayrıca spora ve sporcuya verdiği destekler için Belediye başkanımız Sebahattin Özdemir’e  sayın Kaymakamımız Cengiz Nayman ‘ a teşekkür ederiz.

               Makbule Yusuf Ölçer YİBO ve Ilıca Ortaokulu öğrencilerinin oluşturduğu midi kız voleybol takımımız inşallah daha güzel başarılar kazanacağına inanıyoruz. Sporda başarı bir ekip işidir , söz verdik Havza nın geleceğini yetiştiriyoruz.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Havza’da 1500 Erkeğe KADES Ve Kadına Karşı Şiddet Bilgilendirmesi
Havza’da 1500 Erkeğe KADES Ve Kadına Karşı Şiddet Bilgilendirmesi
Havza OSB Vali Dağlı’nın Gündeminde
Havza OSB Vali Dağlı’nın Gündeminde