Havza’da “Gençler Sabah Namazında Buluşuyor” Etkinliği

Havza Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü tarafından Havza Belediyesi ve Havza İlçe Müftülüğü işbirliği ile “Gençler sabah namazında buluşuyor” etkinliği düzenlendi.

Havza’da “Gençler Sabah Namazında Buluşuyor” Etkinliği

Havza Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü tarafından Havza Belediyesi ve Havza İlçe Müftülüğü işbirliği ile “Gençler sabah namazında buluşuyor” etkinliği düzenlendi.

Havza Kaymakamı Cengiz Nayman, Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir, Samsun Gençlik ve Spor İl Müdürü İsmail Hakkı Kasapoğlu, Havza Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Cafer Uzun, Havza Milli Eğitim Müdürü Uğur Sağlam, Havza Belediyesi Halkla İlişkiler Müdürü Zeki Kurt, Gençlik Merkezi Müdürü Mecit Keskin, Vezirköprü Yurt Müdürü Gökhan Başaran, Öğretmenler, Antrenörler, her okuldan ve spor kurslarına devam eden kursiyerler ile Yatılı Kuran Kursu öğrencileri katıldı.

Program kapsamında Kevser Camiinde hep birlikte kılınan sabah namazı sonrası katılımcılara Havza Belediyesi tarafından çorba ikramında bulunuldu.

Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir yapılan tüm çalışma ve çabanın daha iyi bir gelecek için olduğunu belirterek; “Genç olup da namaz kılmak, uykunun tatlı zamanında kalkıp namaza gelmek çok anlamlı ve çok güzel bir davranış. Birlik ve beraberliğimizi pekiştirecek, gençlerimizin manevi gelişimlerine katkıda bulunacak etkinlerde her zaman yer alacağız. Tüm gençlerimize katılımlarından ötürü teşekkür ederim.” dedi.

Samsun Gençlik ve Spor İl Müdürü İsmail Hakkı Kasapoğlu, gençlerle olmaktan ve gençlere hizmet etmekten onur duyduğunu ifade ederek “Gençler için varız, gençlik için ümit varız. Gençler ile sabah namazında bir araya geliyoruz. Günün en bereketli zamanında gençlerle bir aradayız. Beraber sabah namazını kılmanın ve dua etmenin huzuru içindeyiz. Sabahın bereketini ve güzelliğini onlarla yaşıyoruz. Katılan herkese çok teşekkür ediyorum” dedi.

Havza Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Cafer Uzun ise etkinliğe katılanlara teşekkür ederek; “Başta Havza Kaymakamımız Sayın Cengiz Nayman ve Havza Belediye Başkanımız Sayın Sebahattin Özdemir’e bizlere vermiş oldukları desteklerden ötürü teşekkür ediyorum. İnşallah bundan sonra da gençlerimiz ile bir araya gelmeye devam edeceğiz.” Dedi.

Samsun Gençlik ve Spor İl Müdürü İsmail Hakkı Kasapoğlu ve beraberindekiler program sonrası Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir’i makamında ziyaret ettiler.

Ziyarette ilçede yapılan sportif faaliyetler ve yapılacak spor tesisleri hakkında görüş alışverişinde bulunuldu.

Samsun Gençlik ve Spor İl Müdürü İsmail Hakkı Kasapoğlu, Başkan Özdemir’e kendirline vermiş oldukları desteklerden ötürü teşekkür ederek; “Havza sportif anlamda önemli bir potansiyele sahip. Bu potansiyeli en iyi şekilde değerlendirmek için çalışmalarımıza devam ediyoruz.”dedi.

Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir ise Havza Belediyesi için sportif faaliyetlere her türlü desteğin verildiğini belirterek; “İlçemiz için yapılacak her şeyde işbirliğine açığız. Dün olduğu gibi bu günde spor ve sporculara desteğiz devam edecek. İlçemizdeki mevcut spor alanlarını geliştirmek ve yenilerini kazandırmak adına çalışmalarımıza ara vermeden devam etmekteyiz.” Dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Havza’da Kenevir İşleyecek Fabrikanın Tanıtımı Yapıldı
Havza’da Kenevir İşleyecek Fabrikanın Tanıtımı Yapıldı
MHP’de Müracaatlar Başladı
MHP’de Müracaatlar Başladı