Ak Parti Havza Gençlik Kolları Gençlik Buluşması

Ak Parti Havza Gençlik Kolları Başkanlığı tarafından gençlik buluşması düzenlendi.

Ak Parti Havza Gençlik Kolları Gençlik Buluşması

Ak Parti Havza Gençlik Kolları Başkanlığı tarafından gençlik buluşması düzenlendi.

Havza Kapalı Spor Salonunda Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir ve Ak Parti İlçe Başkanı Kadir Kayan’ın katılımları ile gerçekleşen gençlik buluşması renkli görüntülere sahne oldu.

Etkinlik kapsamında Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir, Ak Parti İlçe Başkanı Kadir Kayan, Havza Belediyesi Halkla İlişkiler Müdürü Zeki Kurt ve gençler voleybol maçı yaptılar.

Maç sonrası Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir ve Ak Parti İlçe Başkanı Kadir Kayan gençler ile uzun süre sohbet ederek fotoğraf çektirdiler.

Ak Parti İlçe Başkanı Kadir Kayan düzenlenen etkinlikten duymuş olduğu memnuniyeti dile getirerek; “Bizi gelecek için çalışmaya motive eden gençlerimiz. Sizleri enerjileri ve bu ülkeye olan inancınız çok yüksek. Sizlere daha iyi daha güçlü bir Türküye teslim etmek için çalışmaktayız. Sizlerden aldığımız enerji bizim en büyük güç ve motivasyon kaynağıdır.” Dedi.

Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir ise her zaman gençlere ve gençlik faaliyetlerine destek olduklarını belirterek; “ Ülkemizin ve milletimizin menvaatine olan her türlü gençlik hareketini desteklemekteyim. Gençlerimizin enerjileri ve yarınlara dair umutları bizler için değerli. Yerelde bizler genelde ile Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın önderliğinde tüm Ak Parti siz değerli gençlerimize bırakacağımız daha güçlü bir Türkiye için hep birlikte çalışmaktayız.” Dedi.

Ak Parti Havza Gençlik Kolları Başkanı Kadir Can Şenkal ise Ak Parti Havza Gençlik Kolları olarak kültürel, sosyal ve sportif faaliyetlerin birlik ve beraberliklerini pekiştirdiğini belirterek; “Hamd olsun ki Havza Gençlik Kolları olarak sahada çok güzel çalışmalar yapıyoruz. Gençlik Kolları olarak bizim en önem verdiğimiz konu birlik ve beraberliktir. Birlikte yaptığımız her çalışmadan farklı farklı heyecanlar duyuyoruz. Birlik ve beraberliğimizi pekiştirmek, takım çalışmalarımızı arttırmak ve genç kardeşlerimize ile bir araya geldiğimiz voleybol maçını en kısa zamanda tekrar yapacağız . Havza Gençlik Kolları olarak durmadan bir ve beraber bir şekilde Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan öncülüğünde çalışmalarımıza devam edeceğiz. Faaliyetlerimizde bizleri yalnız bırakmayan Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir ve Ak Parti İlçe Başkanı Kadir Kayan’a teşekkür ederim.”dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Havza Ziraat Odası Başkanı Genç, 8 Yıllık Oda Faaliyetlerini Değerlendirdi
Havza Ziraat Odası Başkanı Genç, 8 Yıllık Oda Faaliyetlerini Değerlendirdi
Polis Evden Hırsızlıklara Ve Telefon Dolandırıcılığına Karşı Uyardı
Polis Evden Hırsızlıklara Ve Telefon Dolandırıcılığına Karşı Uyardı