Havza Muhtarları Derneği İstişare Toplantısı Gerçekleştirildi

Havza Muhtarları Derneği Aralık ayı istişare toplantısı gerçekleştirildi.

Havza Muhtarları Derneği İstişare Toplantısı Gerçekleştirildi

Havza Muhtarları Derneği Aralık ayı istişare toplantısı gerçekleştirildi.

Dernek Başkanı Ahmet Çavdar başkanlığında dernek lokalinde düzenlenen toplantıda gündem maddeleri görüşüldü.

Havza Muhtarları Derneği Başkanı Ahmet Çavdar yapılan toplantılar ile dernek üyesi muhtarların bir araya gelme şansı bulduklarını belirterek, “Düzenlediğimiz bu yılın son toplantısı ile mahallelerimizde yapılan işleri değerlendireceğiz. Bu vesile ile tüm mahalle muhtarlarımızın yeni yıllarını kutlar hayırlar getirmesini temenni ederim.” Dedi.

Toplantıya katılan Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir, muhtarlara Havza Belediyesinin çalışmaları hakkında bilgi vererek; “Havzamız hızlı bir şekilde büyüyor. Bu büyümeyi daha da hızlandıracak olan Havza Organize Sanayi Bölgemiz. İnşallah Havza Organize Sanayi 4 bin 500 dekar alana çıkıyor. Bunun çalışmaları devam ediyor. Havza OSB’ye yatırımcı bulmak için Kaymakamlığımız ve Havza Ticaret ve Sanayi Odamız ile diğer paydaşlarımız ile çalışmalarımıza hız verdik. Bu amaç ile il il yatırımcılarımızın ayağına kadar gidiyoruz. Bizler için mesafe önemli değil. Önemli olan ilçemize yatırımcı gelmesi. İnşallah yapılan bu çalışmalar neticesinde ilçemizde 5 yıl sonunda işsizlilik ve işsizliğe bağlı göç sorunu tamamen bitecek. Havza Belediyesi olarak 2022 yılı programımız da halkımızın gelen ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak yaptık. Yeni yılın siz değerli muhtarlarımıza ve mahalle sakinlerine hayırlar getirmesini Mevla’dan niyaz ederim.”dedi.

AK Parti Havza İlçe Başkanı Kadir Kayan ise iktidar partisinin temsilcisi olarak ilçe adına yapılacak her işe yardımcı olacaklarını vurgulayarak muhtarların yeni yıllarını kutladı.

MHP Havza İlçe Başkanı Ferhat Gültekin ise Cumhur İttifakı ortağı olarak yapılan yer çalışmaya destek olduklarını belirtti.

Konuşmaların ardından Özdemir, Kayan, Gültekin muhtarların talep ve sorunlarını dinledi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Havza Ziraat Odasında Kenevir Tanıtımı Yapıldı
Havza Ziraat Odasında Kenevir Tanıtımı Yapıldı
Havza'da 24 Kasım Öğretmenler Günü Kutlandı
Havza'da 24 Kasım Öğretmenler Günü Kutlandı