Gazetemize 16. Yıl Ziyaretleri Devam Ediyor

Gazetemizin 16.yayın yılı münasebetiyle gazetemizi ziyaretler bu hafta da devam etti.

Gazetemize 16. Yıl Ziyaretleri Devam Ediyor

Gazetemizin 16.yayın yılı münasebetiyle gazetemizi ziyaretler bu hafta da devam etti.

Gazetemizin 16. Yaşını kutlamak üzere hafta içi ziyaretler devam etti. Ak Parti Havza İlçe Başkanı Kadir Kayan, Gençlik Merkezi Müdürü Mecit Keskin, Havza Madeni İşler Esnaf Odası Başkanı Cesur Şahin, İlçe esnaflarımızdan Yaşar Karacan ve Ahmet Subaşı gazetemizi unutmayarak ziyarette bulundular.

Ak Parti Havza İlçe Başkanı Kadir Kayan; “Havza’nın sesini yıllardır doğru ve tarafsız olarak gerek ilçe içi gerekse ilçe dışında yaşayan Havzalılara ve duyuran 25 Mayıs gazetesinin 16. kuruluş yıldönümünü kutluyor, nice başarılı yıllar diliyorum.” Dedi.

Havza’nın çalışkan Gençlik Merkezi Müdürü Mecit Keskin, 16. yılımızı çikolatasıyla tatlandırdı. Havza gençliği adına yaptığımız tatlı sohbette, gençlik adına yapacakları yeni projelerini zevkle dinledik.

Esnaf Odası Başkanı Cesur Şahin; “25 Mayıs Gazetesi’nin 16 yıl boyunca Havza gündemini her daim doğru, tarafsız ve ilkeli yayıncılığı ile sürdürmektedir. Bu vesile ile Gazetemiz gazeteniz kurucusu ve sahibi Fahri Çiftçi başta olmak üzere 25 Mayıs gazetesi çalışanlarının bu yıl dönümünde bir kez daha tebrik eder başarılar dilerim” dedi.

Ayrıca Atatürkçü Düşünce Derneği Havza Şubesine ve Atakum CHP İlçe Yöneticisi Rasim Göbeçoğlu’na göndermiş oldukları çiçekler için teşekkür ederiz.

Fahri Çiftçi; “ İlçede gerek dijital ortamda gerekse yazılı ve baskılı yayın olarak gazetecilik hayatımıza devam ediyoruz, 16 yıl önce kurulan gazetemizin gerçek sahibini halkın kendisi olarak görüyoruz. İlkeli, seviyeli yayın anlayışıyla hep fark yaratan gazetemiz, Havza’nın aydınlık geleceği olacaktır. Yılmadan yorulmadan alanında uzmanlaşmış ekibiyle yerel hayata yeni soluk katmaya devam edecektir. Denetleyici, gözetleyici ve halkın adına sorgulayıcı görevini aksatmadan yerine getireceğimize kimsenin şüphesi olmasın. Tüm emeği geçen çalışanlarımız, kurum amirlerimiz ve Havza halkına teşekkür eder saygılar sunarım” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Havza Ziraat Odasında Kenevir Tanıtımı Yapıldı
Havza Ziraat Odasında Kenevir Tanıtımı Yapıldı
Havza'da 24 Kasım Öğretmenler Günü Kutlandı
Havza'da 24 Kasım Öğretmenler Günü Kutlandı