Gazetemize Başkan Özdemir’den Tebrik Ziyareti

Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir, Gazetemizin kuruluş yıldönümü nedeniyle 25 Mayıs Gazetesini ziyaret etti.

Gazetemize Başkan Özdemir’den Tebrik Ziyareti

Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir, Gazetemizin kuruluş yıldönümü nedeniyle  25 Mayıs Gazetesini ziyaret etti.

Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir, gazetemizi ziyaret ederek, gazete ekibimizle bir araya geldi. Gazetemiz kurucusu ve sahibi Fahri Çiftçi’nin karşıladığı Başkan Özdemir, yeni yayın yılına giren gazetemize iyi niyet temennilerinde bulundu.

Özdemir, gazetecilerin büyük fedakarlıklar ile görevlerini yaptıklarını belirterek; “Havzamıza güzel hizmetlerinizin devamını diliyoruz. Kar, kış demeden halkımızın gözü, kulağı ve sesi olma noktasında gösterdiğiniz gayretleriniz için sizleri tebrik ediyoruz. İlçenin haberlerini ilçe dışındaki bir çok hemşerimize ulaştıran 25 Mayıs Gazetesinin yeni yayın yılının ve yaşının hayırlı olmasını temenni eder, gazete çalışanlarınızla birlikte başarılarının devamını dilerim” dedi.

Fahri Çiftçi; “Sayın başkanımıza nazik ziyareti için teşekkür ederim. Kendisinin yapmış olduğu hizmetler gazetemiz arşivlerinde ömür boyu duracak olup, halkın haber alma özgürlüğünün yanı sıra, güncel tarihi ve olayları bizden sonraki nesillere aktaracak olan arşivlerimiz ile Havzamızın her günü yazmaya devam edeceğiz.” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Havza Ziraat Odasında Kenevir Tanıtımı Yapıldı
Havza Ziraat Odasında Kenevir Tanıtımı Yapıldı
Havza'da 24 Kasım Öğretmenler Günü Kutlandı
Havza'da 24 Kasım Öğretmenler Günü Kutlandı