Havza Fen Lisesinde Bilim Şenliği Ve Z Kütüphane Açıldı

Havza Fen Lisesinde Bilim Şenliği ve Z kütüphane açılışı düzenlenen tören ile gerçekleştirildi.

Havza Fen Lisesinde Bilim Şenliği Ve Z Kütüphane Açıldı

Havza Fen Lisesinde Bilim Şenliği ve Z kütüphane açılışı düzenlenen tören ile gerçekleştirildi.

Tören kapsamında ilk olarak Havza Kaymakamı Cengiz Nayman, Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir, Havza Milli Eğitim Müdürü Uğur Sağlam ve Okul Müdürü Şevket Sezer tarafından yapıldı.

Açılış sonrası Havza Kaymakamı Cengiz Nayman, Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir ve katılımcılar bilim şenliğini gezerek sergilenen projeler hakkında öğrencilerden bilgiler alarak incelemelerde bulundular.

Bilim Şenliğinin ardından okulda Havza Kaymakamlığı ve yardımsever iş insanı Mustafa Bakır ile ailesinin sponsorluğunda yapılan Z Kütüphanenin açılışı gerçekleştirildi.

Z Kütüphanenin açılışı Havza Müftüsü Mehmet Nurlu tarafından yapılan dua tarafından Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir, Bakır ailesi adına Emine Bakır tarafından kesilen kurdele ile açıldı.

Burada konuşan Havza Kaymakamı Cengiz Nayman Bakır ailesine teşekkür ederek; “ Havzalı hemşerimiz Mustafa Bey ilçemize yapmış olduğu yatırım ile örnek bir davranış sergiledi. Şimdi ise ailesi ile birlikte eğitime vermiş olduğu destek bizler için çok kıymetli. Kendisine ve ailesine teşekkür ediyorum.”dedi.

Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir’de Bakır ailesine teşekkür ederek; “ Öğrencilerimizin faydalanacağı bu kütüphane okulumuza hayırlı olsun.” Dedi.

İş insanı Mustafa Bakır ise aile olarak öğrencilerin eğitimine bir katkıda bulunmaktan mutlu olduklarını belirterek; “ İnşallah açılan bu kütüphane öğrencilerimiz için faydalı olur. Öğrencilerimize ve eğitime desteklerimiz sürecek.”dedi.

Konuşmaların ardından kütüphaneye katılarından ötürü iş insanı Mustafa Bakır, eşi Derya Bakır ve Annesi Emine Bakır’a Havza Kaymakamı Cengiz Nayman ve Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir tarafından plaket verildi.

Açılış sonrası Kaymakam Nayman, Belediye Başkanı Özdemir ve katılımcılar kütüphaneyi gezdiler.

Her iki açılışa Kaymakam Nayman, Belediye Başkanı Özdemir’in yanı sıra Havza Milli Eğitim Müdürü Uğur Sağlam, Havza İlçe Müftüsü Mehmet Nurlu, Havza Madeni İşler Odası Başkanı Cesur Şahin, Muharip Gaziler Derneği Havza Temsilcisi Harun Saat ve davetliler katıldı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Havza’da Üretiliyor Ülke Genelinde Fabrikalara Satılıyor
Havza’da Üretiliyor Ülke Genelinde Fabrikalara Satılıyor
Koronavirüs Hatırlatma Dozu İçin Stant Açıldı
Koronavirüs Hatırlatma Dozu İçin Stant Açıldı