Adım Adım Anadolu İl İl Anadolu 2023 Havza’da

MHP heyeti Adım Adım Anadolu İl İl Anadolu 2023 programı kapsamında Havza’da muhtarlar buluştu

Adım Adım Anadolu İl İl Anadolu 2023 Havza’da

MHP heyeti Adım Adım Anadolu İl İl Anadolu 2023 programı kapsamında Havza’da muhtarlar buluştu

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin talimatlarıyla hazırlanan “Adım Adım 2023: İl İl Anadolu” programı kapsamında Havza’yı ziyarete gelen MHP heyeti mahalle muhtarlar ile bir araya geldi. MHP heyeti ziyaret sonrası bir dizi ziyaret gerçekleştirdi.

Özel Bir tesiste gerçekleşen toplantıda gerçekleşen toplantı MHP Havza İlçe Başkanı Ferhat Gültekin yapmış olduğu selamlama konuşması ile başladı.

Toplantıya katılanda Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir ise ilçede Havza Belediyesi tarafından yapılan çalışmalar ve projeler hakkında bilgiler verdi. Özdemir; “Cumhur İttifakı olarak halkımızın gereksinimlerini gidermek adına işbirliği ile çalışmalarımıza devam ediyor.”dedi.

MHP Merkez Yürütme Kurulu (MYK) Üyesi Hüseyin Edis ise MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin talimatlarıyla il il dolaştıklarını ifade ederek; “İl ve ilçelerimizi ziyaret ederek, vatandaşlarımızın sorunlarını dinliyoruz. Genel sıkıntıları dinleyip toplayarak Genel başkanımıza rapor halinde sunacağız, Akabinde de Sayın Cumhurbaşkanımızın önüne konulacak bu raporlar. Malum her siyasetçi kendi genel başkanına çok iyi işler yaptığını pembe tablolarla anlatırlar. Ama bizim işimiz gerçeği sizlerin gerçek mevcut durumunu olduğu gibi anlatmak. MHP’nin bu ittifakta verdiği destek kapsamında biz buna denetleme ve gözetleme görevi diyoruz. Yanlışı gördüğümüz zaman denetleme göreviyle bunu Cumhurbaşkanımıza iletiyoruz. Oda bakanları çağırarak “Bir sizin anlattığınız var birde MHP’nin önümüze koyduğu tablo gelin bu işi bize bir anlatın” diyor. 15 Temmuz sonrası yaşanan olaylara tekrar dönmemek için, bir dönem daha Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sisteminin ayakları oturana kadar bir beş yıla daha ihtiyacı var.” Dedi.

Programa MHP MYK Üyesi Edis ve beraberindekiler Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir’i makamında ziyaret ettiler.

Heyet daha sonra Havza Ziraat Odasını ziyaret ederek burada Havza Ziraat Odası Başkanı Coşkun Genç ve yönetim kurulu üyeleri ile bir araya geldiler.

Burada Havza Ziraat Odası Başkanı Coşkun Genç gübre fiyatlar, üretim faaliyetleri ve çiftçinin sorunları hakkında bir dosyayı MHP MYK Üyesi Edis’e teslim etti.

MHP MYK Üyesi Edis dosyanın gerekli mercilere ulaştırılacağını belirtti.

MHP Samsun İl Sekreteri Zekeriya Ulusoy, MHP Samsun İl Başkan Yardımcısı Osman Teber, MHP Samsun İl Disiplin Kurulu Başkanı Abdulkadir Uzunoğlu,MHP Havza İlçe Başkanı Ferhat Gültekin, önceki dönem milletvekili adayı Av. Hami Korkmazlı, Havza Ziraat Odası Başkanı Coşkun Genç, Havza Muhtarları Dernek Başkanı Ahmet Çavdar ve mahalle muhtarları katıldılar.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Havza Ziraat Odasında Kenevir Tanıtımı Yapıldı
Havza Ziraat Odasında Kenevir Tanıtımı Yapıldı
Havza'da 24 Kasım Öğretmenler Günü Kutlandı
Havza'da 24 Kasım Öğretmenler Günü Kutlandı