Havza SYDV’de Yüz Öğrenciye Eğitim Yardımı

Havza Kaymakamı ve Havza Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı (SYDV) Başkanı Cengiz Nayman Havza SYDV tarafından eğitim yardımları kapsamında,

Havza SYDV’de Yüz Öğrenciye Eğitim Yardımı

Havza Kaymakamı ve Havza Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı (SYDV) Başkanı Cengiz Nayman Havza SYDV tarafından eğitim yardımları kapsamında, 3294 sayılı Kanun kapsamında ekonomik yoksunluk içerisinde bulunan örgün eğitime devam eden yüz öğrenciye düzenli bir çalışma ortamı oluşturmak amacıyla çalışma masası ve çalışma koltuğu hediye edildiğini belirtti.

Havza Kaymakamı ve Havza SYDV Başkanı Nayman yapmış olduğu açıklamada çalışmanın Havza Milli Eğitim Müdürlüğü ile ortaklaşa yürütüldüğünü ifade ederek “3294 sayılı Kanun kapsamında ekonomik yoksunluk içerisinde bulunan örgün eğitime devam eden yüz öğrenciye düzenli bir çalışma ortamı oluşturmak amacıyla yürüttüğümüz ortak çalışma ile 100 bin lira değerinde çalışma masası ve çalışma koltuğu hediye ettik. Çalışma masası ve çalışma koltuğundan oluşan setlerimiz öğrencilerimizin adresine teslim edilerek dağıtımı tamamlandı.”dedi.

Kaymakam Nayman eğitime destek vermenin önemine değinererk; “Eğitim, bireyin gelişmesinin ve toplumun kalkınmasının, olmazsa olmaz önemde, temelini oluşturmaktadır. Bu yüzden eğitimi, insanın ve toplumun geleceğine yapılan en önemli yatırım olarak görmekteyiz. Bu ilkemiz doğrultusunda eğitime yönelik çalışmalarımıza öncelik vermeye devam edeceğiz.” Dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
LGS’de 90 Sorunun 89’unu Doğru Yaptı
LGS’de 90 Sorunun 89’unu Doğru Yaptı
Havza'da Sportif Yetenek Taraması Yapıldı
Havza'da Sportif Yetenek Taraması Yapıldı