Vezirköprü Belediye Başkanı Edis’ten Havza Ziyareti

Vezirköprü Belediye Başkanı İbrahim Sadık Edis Havza’da bir dizi ziyaret gerçekleştirdi.

Vezirköprü Belediye Başkanı Edis’ten Havza Ziyareti

Vezirköprü Belediye Başkanı İbrahim Sadık Edis Havza’da bir dizi ziyaret gerçekleştirdi.

Vezirköprü Belediye Başkanı İbrahim Sadık Edis Havza ziyareti kapsamında ilk olarak Havza Kaymakamı Cengiz Nayman’ı makamında ziyaret ederek bir süre görüştü.

Vezirköprü Belediye Başkanı İbrahim Sadık Edis Havza ve Vezirköprü’nün iki komşu ilçe olarak birlikteliğinin önemli olduğuna değinerek; “İyi ilişkilerimiz daha da ileriye götürmek ve ilçelerimize daha iyi hizmet etmek adına ortak hareket etmemiz önemli.” Dedi.

Havza Kaymakamı Cengiz Nayman ise ziyaretten ötürü duymuş olduğu memnuniyeti dile getirerek; “İlişiklerimizi daha iyi seviyelere getirmek üzerine her kez üzerine düşeni yapacaktır. İki ilçemizin kalkınması ve gelişmesi ilimizde gelişmesi demek.” Dedi.

Ziyaretin sonunda Vezirköprü Belediye Başkanı İbrahim Sadık Edis, Havza Kaymakamı Cengiz Nayman’a fincan hediye etti.

Edis ve beraberindekiler daha sonra Havza Belediyesini ziyaret ederek Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir ile görüştü.

Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir’in makamında gerçekleşen görüşmede Özdemir ve Edis yapılan çalışmalar hakkında birbirlerine bilgiler vererek istişarelerde bulundular.

Vezirköprü Belediye Başkanı İbrahim Sadık Edis iki belediye olarak yapılan istişare ve tecrübe paylaşımın daha verimli hizmet olarak sahaya yansıdığını belirterek; “Bölgemizin iki büyük ilçesi olarak birlik ve beraberliğimizi önemsiyoruz.”dedi.

Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir iki ilçenin bir birine komşu olmasının ötesinde yakın ilişkilere sahip olduğunu belirterek; “İki ilçemizin ortak hareket etmesi ve işbirliği yapması bölge için önemli. İşbirliğimizi daha ileriye götürmek için üzerimize düşeni yapmaya hazırız. Sayın Belediye Başkanımız İbrahim Sadık Edis’e ziyaretlerinden ötürü teşekkür ederim.”dedi.

Ziyaret sonunda Vezirköprü Belediye Başkanı İbrahim Sadık Edis, Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir’e Vezirköprü Belediyesi logolu fincan hediye etti.

Edis’e ziyarette Vezirköprü Belediye Başkan Yardımcısı Salih Sefacı eşlik etti.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Havza Ziraat Odasında Kenevir Tanıtımı Yapıldı
Havza Ziraat Odasında Kenevir Tanıtımı Yapıldı
Havza'da 24 Kasım Öğretmenler Günü Kutlandı
Havza'da 24 Kasım Öğretmenler Günü Kutlandı