Havza Kaymakamı Nayman Muhtarlar İle Bir Araya Geldi

Havza Kaymakamı Cengiz Nayman Havza Muhtarları Derneği tarafından düzenlenen istişare toplantısına katılarak muhtarlar ile bir araya geldi.

Havza Kaymakamı Nayman Muhtarlar İle Bir Araya Geldi

Havza Kaymakamı Cengiz Nayman Havza Muhtarları Derneği tarafından düzenlenen istişare toplantısına katılarak muhtarlar ile bir araya geldi.

Özel bir düğün salonunda gerçekleştirilen toplantıya Havza Kaymakamı Cengiz Nayman, Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir, Havza İlçe Emniyet Müdür Vekili Komiser Mustafa Balcı, Havza İlçe Jandarma Komutanı Kıdemli Başçavuş Özkan Parlak, Havza Orman İşletme Şefi Rıdvan Mutlu, Ak Parti İlçe Başkanı Kadir Kayan, Havza Muhtarları Derneği Başkanı Ahmet Çavdar ve mahalle muhtarları katıldılar.

Toplantıda konuşan Havza Muhtarları Derneği Başkanı Ahmet Çavdar Nayman’a tüm muhtarlar adına görevinde başarılar diledi.

Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir ise Havza Belediyesi çalışmaları hakkında bilgiler vererek; “İlçemizde ve kırsal mahallelerimizde çalışmalarımız hızlı bir şekilde devam ediyor. Gerek büyükşehir belediyemiz gerek ise Havza belediyesi olarak sizler için hizmet üretiyoruz. İnşallah Havza kısa sürede önemli gelişmelere sahne olacak. Havza OSB hızlı bir şekilde büyüyor ve talep görüyor. Birkaç yıl içerisinde faaliyete geçecek fabrikalar ile ilçemizde istihdam ve göç bitecektir. Bir yerde sorun yok demek sorunun kendisidir. Önemli olan zamanı ve finansı doğru yöneterek bu sorunları aciliyet sırasına göre çözüme kavuşturmaktır. Halkımızın talepleri doğrultusunda ve aciliyet durumuna göre çalışmalarımız planlanmakta ve devam etmekte.”dedi.

Ak Parti Havza İlçe Başkanı Kadir Kayan’da vatandaşlardan gelen taleplerin ilgi mercilere ulaşması noktasında gerekli her türlü çalışmanın yapıldığını ifade ederek; “İlçemizdeki ve mahallemizdeki talepleri biliyoruz ve bu talepler doğrultusunda çalışıyoruz. İnşallah Büyükşehir Belediyemiz ilçemiz ve mahallelerimizde 2022 sonuna kadar yol ve altyapı çalışmalarını tamamlayacak.” Dedi.

Havza Kaymakamı Cengiz Nayman ise Havza’da daha önce görev yapmanın avantajı ile çalışmalarına başladığını belirterek; “Bizler burada ne kadar kalırız bunu ancak üstlerimiz bilir. Fakat bizler görev süremiz boyunca sizlere ne kadar hizmet ederiz? Vatandaşlarımıza nasıl daha iyi hizmete ederiz ? bunun gayretinde olacağız. 2017’den bu yana ilçede güzel gelişmeler olmuş fakat bu arada göç vermişiz. Bunun önüne geçmek adına Havza OSB çok önemli. İnşallah buraya gelecek tüm yatırımcılarımıza elimizden gelen tüm destekleri vereceğiz ve Havza istihdam sorunu çözülmüş göç alan bir ilçe olacak. Tüm muhtarlarımıza kapımız açık. Mahallesi için bir talebi olan tüm muhtarlarımıza yardımcı olmak görevimiz.”dedi.

Konuşmaların ardından Havza İlçe Emniyet Müdür Vekili Komiser Mustafa Balcı asayiş olayları, Havza İlçe Jandarma Komutanı Kıdemli Başçavuş Özkan Parlak düğünlerde silah atılması konusunda, Havza Orman İşletme Şefi Rıdvan Mutlu ise anız yakılması konusunda uyarılarda bulundular.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Havza Ziraat Odası Silaj Ve Küspe Paketleme Tesisi Kuruldu
Havza Ziraat Odası Silaj Ve Küspe Paketleme Tesisi Kuruldu
 Havza’da İki Aile Hekimliğine Atama Yapıldı
Havza’da İki Aile Hekimliğine Atama Yapıldı