6 Bin 185 Öğrenci Yüz Yüze Eğitime Başladı

Havza Kaymakamı Cengiz Nayman ve Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir 2021 – 2022 eğitim öğretim yılının başlaması nedeni ile okul ziyareti gerçekleştirdiler.

6 Bin 185 Öğrenci Yüz Yüze Eğitime Başladı

Havza Kaymakamı Cengiz Nayman ve Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir  2021 – 2022 eğitim öğretim yılının başlaması nedeni ile okul ziyareti gerçekleştirdiler.

2021 – 2022 eğitim öğretim yılının başlaması nedeni ile 25 Mayıs İlkokulunu ziyaret eden Havza Kaymakamı Cengiz Nayman ve Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir burada sınıfları ziyaret ederek öğrenciler ile sohbet ettiler.

Öğrenciler ile sohbet eden Kaymakam Nayman öğrencilere çok çalışmaları tavsiyesinde bulundu.

Havza Kaymakamı Cengiz Nayman öğrencilere başarılar dileyerek; “Tüm amacımız geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın güven içerisinde okullarına gelmeleri. Bunun için gerek okul içi tedbirlerimiz olsun, gerek ise okul dışında her türlü önlemi almaktayız. İne bu sabah itibari ile İlçe Emniyet Müdürlüğümüz ve İlçe Jandarma Komutanlığımız okul servislerine yönelik denetimlerine başladılar. Bu vesile ile 2021 – 2022 eğitim öğretim yılının öğretmenlerimize, öğrencilerimize ve velilerimize hayırlı olmasını diliyorum. ” Dedi.

Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir ise Havza Belediyesi olarak her zaman eğitim kurumlarının yanında olduklarını ifade ederek; “Dün olduğu gibi bu günde okullarımızın yanındayız ve yanında olmaya devam edeceğiz. Geleceğimiz olan çocuklarımızın en iyi eğitim almaları için gereken ne var ise yapılıyor ve yapılmaya devam edecek. Yeni eğitim öğretim yılının herkese hayırlı olmasını temenni ediyorum.”dedi.

Okul binasını inceleyen Kaymakam Nayman ve Başkan Özdemir Havza Milli Eğitim Müdürü Uğur Sağlam’dan bilgiler aldılar.

Sağlam okullarda gerekli tüm tedbirlerin alındığını belirterek; “ Okullarımızda Sağlık Bakanlığımızın ve Bilim Kurulunun rehberliğinde her türlü tedbiri alıyoruz. Velilerimiz öğrencilerini rahatlıkla okullarımıza gönderebilir.  Bu gün itibari ile 420 okul öncesi, bin 700 ilkokul, bin 790 ortaokul ve 2 bin 275 lise olmak üzere toplam 6 bin 185 öğrencimiz ders başı yaptı.”dedi.

Kaymakam Nayman ve Başkan Özdemir Okul Müdürü Orhan Tan’dan okul hakkında bilgiler aldı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Havza Ziraat Odası Silaj Ve Küspe Paketleme Tesisi Kuruldu
Havza Ziraat Odası Silaj Ve Küspe Paketleme Tesisi Kuruldu
 Havza’da İki Aile Hekimliğine Atama Yapıldı
Havza’da İki Aile Hekimliğine Atama Yapıldı