Havza’da Tıraşa Zam Geldi

Pandemi döneminde uzun bir süre kapalı kalan ve son açıklanan normalleşme adımları kapsamında faaliyetlerinde devam eden berber ve kuaförler için Havza’da fiyat güncellemesi yapıldı.

Havza’da Tıraşa Zam Geldi

Pandemi döneminde uzun bir süre kapalı kalan ve son açıklanan normalleşme adımları kapsamında faaliyetlerinde devam eden berber ve kuaförler için Havza’da fiyat güncellemesi yapıldı. Berberler ve Kuaförler Odası tarafından açıklanan tarifeye göre ilçede saç-sakal tıraşı 40 TL, sadece saç tıraşı 30 TL, sadece sakal tıraşı ise 15 TL olarak duyuruldu. Berber işletmelerince dükkanlara asılan tarifede çocuk tıraşı da 20 TL olarak belirlendi.

Zamlanan fiyatların Pazartesi gününden itibaren tarifeye geçildiği öğrenildi.

Berberler ve Kuaförler Odası malzeme fiyatlarındaki artış ve salgından dolayı tek kullanımlık malzemelere geçilmesi nedeniyle berber ve kuaförlerin yeni tarifeye geçmek zorunda kaldığını söyledi. En son 2019 yılında zam yaptıkları ifade edilirken, bu tarihten itibaren giderlerinin artmasına rağmen fiyatlarda yenileme yapmadıklarını ancak giderlerin altından artık kalkamayacak duruma geldikleri için fiyatları yenilemek zorunda kaldıklarını belirtti.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
LGS’de 90 Sorunun 89’unu Doğru Yaptı
LGS’de 90 Sorunun 89’unu Doğru Yaptı
Havza'da Sportif Yetenek Taraması Yapıldı
Havza'da Sportif Yetenek Taraması Yapıldı