AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Yılmaz Havza’da

AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, Havza’da Ak Parti Havza İlçe Başkanlığı tarafından düzenlenen 83. İlçe Danışma Meclis toplantısına katıldı.

AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Yılmaz Havza’da

AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, Havza’da Ak Parti Havza İlçe Başkanlığı tarafından düzenlenen 83. İlçe Danışma Meclis toplantısına katıldı.

Havza Belediyesi Kültür Merkezinde düzenlenen Ak Parti Havza İlçe Başkanlığı 83. İlçe Danışma Meclis toplantısına AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir, Vezirköprü Belediye Başkanı İbrahim Sadık Edis, Kavak Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu, Ladik Belediye Başkanı Nurhan Yapıcı Özel, Ak Parti Samsun İl Başkan Yardımcısı Mehmet Köse, Ak Parti Havza İlçe Başkanı Kadir Kayan, Ak Parti Vezirköprü İlçe Başkanı Mehmet Kurt, Ak Parti Kavak İlçe Başkanı Onur Bakır, Ak Parti Ladik İlçe Başkanı Recep Dirican, Belediye Meclis üyeleri, gençlik ve kadın kolları ve mahalle başkanları katıldı.

Toplantının açılış konuşmasını yapan Ak Parti Havza İlçe Başkanı Kadir Kayan toplantının hayırlara vesile olmasını temenni ederek; “ Uzun süreden sonra ilk kez böyle bir toplantı yaptık. Sayın Cumhurbaşkanımızın talimatları doğrultusunda tüm kademelerimiz ile 2023 hedefleri doğrultusunda sahadayız ve sahada olmaya devam edeceğiz.”dedi.

Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir ise Havza Belediyesinin hizmetleri ve hayata geçirilecek olan projeleri hakkında katılımcılara bilgiler vererek; “ Partimizin kurulduğu yıl ilk danışma meclis toplantısının ardından bu gün 83. Toplantımızı yapmamızın heyecanının yaşamaktayım. Geçmişten bu güne kadrolarımızda yer almış herkese teşekkür ediyor, ebediyete intihal edenlere Allah’tan rahmet diliyorum. Havza için el için çalışıyoruz ve çalışmaya devam edeceğiz. Havzanın geleceğini planlıyoruz. Havza’yı sizlerin desteği ve gayreti ile Karadeniz’in ve bölgemizin parlayan yıldızı yapacağız.” dedi.

Ak Parti Samsun İl Başkan Yardımcısı Mehmet Köse ise pandemide Türkiye’nin başarasını dile getirerek; “Yaşadığımız süreçte Batı dediğimiz yerin nasıl batık bir yer olduğunu gördük. Fedakarca çalışan sağlık çalışanlarımızın gayretleri ve devletimizin imkanları ile halkımıza en iyi hizmetlere sundu. Mahalle başkanlarımız bizler için önemli. Onlar bizim ileri uç beylerimiz. Mahalle Başkanlarımız halkın içerisinde halkımız ile hem hal olan Sayın Cumhurbaşkanımızın birer temsilcileri.”dedi.

AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, muhalefet partilerinin ellerinde ülke için projeleri bulunmadığını ve proje sorulduğunda ‘Hazırlıklarımız devam’ ediyor dediğini ifade ederek; “Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde AK Parti kadroları halkın büyük desteğiyle en iyi hizmette geri adım atmadan, daima ileri anlayışıyla güçlü Türkiye yoluna odaklandı. Büyük hedeflere hep birlikte koşacağız.” dedi.

AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz; “Türkiye büyük kazanımlar elde etti. Ülkemizin her bir noktasında hizmet seferberliği yaşandı. Hiçbir zaman rehavete kapılmadan yolumuza devam etmek zorundayız. Varsın kim kiminle yürürse yürüsün. Bizim yoldaşımız milletimizdir. Aziz halkımızla her zaman kucaklaştığımız, gönlümüzde en iyi hizmet anlayışıyla hareket ettiğimiz sürece her zaman büyük hedeflere koşacağız. Bunun için Ak Parti kadroları olarak daha çok gönüllere girmemiz gerekiyor. Bunu da sizler ile birlikte başaracağız.” dedi.

AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir, Ak Parti Samsun İl Başkan Yardımcısı Mehmet Köse, Ak Parti Havza İlçe Başkanı Kadir Kayan ve beraberindekiler toplantı sonrası ilçede taziye ve işyeri ziyaretlerinde bulundular.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Havza’da Üretiliyor Ülke Genelinde Fabrikalara Satılıyor
Havza’da Üretiliyor Ülke Genelinde Fabrikalara Satılıyor
Koronavirüs Hatırlatma Dozu İçin Stant Açıldı
Koronavirüs Hatırlatma Dozu İçin Stant Açıldı