Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Karaaslan Havza'da

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan, Samsun'un Havza ilçesinde bir dizi toplantıya katılarak incelemelerde bulundu.

Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Karaaslan Havza'da

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan, Samsun'un Havza ilçesinde bir dizi toplantıya katılarak incelemelerde bulundu.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan ilk olarak Ak Parti Havza İlçe Başkanlığını ziyaret etti. Burada Karaaslan’ı Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir, Ak Parti Samsun İl Bakanı Ersan Aksu, Ak Parti Havza İlçe Başkanı Kadir Kayan ve partililer karşıladılar.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan’a parti binası ziyaretinde Ak Partikadın Kolları tarafından çiçek takdim edildi.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan Ak Parti Havza İlçe Başkanlığını ziyaretinde İlçe Başkanı Kadir Kayan’dan çalışmalar hakkında bilgiler aldı.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan ve beraberindekiler daha sonra ilçede esnaf ziyaretleri gerçekleştirerek vatandaşlar ile sohbet etti.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan ve beraberindekiler esnaf ziyaretlerinin ardından Havza Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığı ev sahipliğinde düzenlenen bir toplantı ile ilçede faaliyet gösteren ziraat odası, esnaf odaları, kooperatif ve başkanları ile bir araya gelerek esnaf odalarının taleplerini dinledi.

Havza Ticaret Sanayi Odası Başkanı Erkan Acar AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan ve beraberindekilerine teşekkür ederek Havza Organize Sanayi Bölgesi hakkında bilgiler aktardı.

Karaaslan Havza Ticaret Sanayi Odası Başkanı Erkan Acar’a ev sahipliğinden dolayı teşekkür ederek, Havza’da ki birlik ve beraberlikten ötürü duymuş olduğumu memnuniyeti dile getirdi.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan pandemi sürecinde esnafa 660 milyar liralık destek verildiğini ifade etti.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan ve beraberindekiler daha sonra Havza Ak Parti İlçe Başkanlığı Mahalle Başkanları toplantısına geçti.

Toplantının açılış konuşmasını yapan Ak Parti Havza İlçe Başkanı Kadir Kayan tüm gayretleri ile Havza ve Havza halkı için çalıştıklarını belirterek; Bizler her zaman halkımızın yanında ve halkımız ile hem hal olmaktayız. Toplantımıza katılımlarından dolayı AK Parti Genel Başkan Yardımcımız Sayın Çiğdem Karaaslan ve beraberindekilere teşekkür ederim.”dedi.

Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir ise Havza Belediyesinin çalışmaları hakkında bilgiler vererek; “Önceliğimiz halkımıza hizmet etmek. Bunun için çalışmalarımıza ara vermeden devam ediyoruz. Bu güne kadar halkımıza hizmet götürme noktasında bizlerin her zaman yanında olan AK Parti Genel Başkan Yardımcımız Sayın Çiğdem Karaaslan hanımefendiye, İl Başkanımız Ersan Aksu Beye, değerli milletvekillerimize teşekkür ederim.” Dedi.

Ak Parti Samsun İl Bakanı Ersan Aksu ise toplantı hayırlar olmasını temenni ederek; “Bizler Ak Parti ailesi olarak güçlü bir aileyiz. Bizim için ailemizin her bir bireyi önemlidir. İnşallah 2023 hedeflerimize sizlerin desteği ve gayreti ile daha emin adımlar ile ilerlemekteyiz.” Dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Havza’da Yol Yapım Ve Bakım Çalışmaları Devam Ediyor
Havza’da Yol Yapım Ve Bakım Çalışmaları Devam Ediyor
ŞEHİT BESİM KAZAR MTAL ÖĞRENCİLERİ BAKIM REHABİLİTASYON VE AİLE DANIŞMA MERKEZİNDE
ŞEHİT BESİM KAZAR MTAL ÖĞRENCİLERİ BAKIM REHABİLİTASYON VE AİLE DANIŞMA MERKEZİNDE