SAMKON Genel Başkanı Aşçı'dan Havza Belediye Başkanı Özdemir’e Ziyaret

Samsun Sivil Toplum Kuruluşları Konfederasyonu (SAMKON) Genel Başkanı Hasan Kaya Aşcı ve yönetimi nezaket ziyaretleri kapsamında Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir'i makamında ziyaret ettiler.

SAMKON Genel Başkanı Aşçı'dan Havza Belediye Başkanı Özdemir’e Ziyaret

Samsun Sivil Toplum Kuruluşları Konfederasyonu (SAMKON) Genel Başkanı Hasan Kaya Aşcı ve yönetimi nezaket ziyaretleri kapsamında Havza  Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir'i makamında  ziyaret ettiler.

Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirterek SAMKON Genel Başkanı Hasan Kaya Aşcı ve yönetimine hayırlı olsun temennilerini ileterek çalışmalarında başarılar diledi.

Havza Belediye Başkanı Sebahattın Özdemir ziyaret esnasında yaptığı açıklamada, “Samsun Sivil Toplum Kuruluşları Konfederasyonu (SAMKON) Genel Başkanı Hasan Kaya Aşcı ve yönetimi bizlere nezaket ziyaretinde bulundular. Kendilerine bu ziyaretlerinden ötürü teşekkür ediyorum. Bu vesile ile sizlerin, tüm İslam aleminin, ülkemizin ve Havzalı hemşirelerimizin Ramazan Bayramı’nı kutlarım.” dedi.

SAMKON Genel Başkanı Hasan Kaya Aşcı ise yapmış olduğu açıklamada; “Belediye Başkanımız Sayın Sebahattin Özdemir’e bizlere gösterdikleri misafirperverliklerinden dolayı en kalbi şükranlarımızı sunmak isteriz. Samsun Sivil Toplum Kuruluşları Konfederasyonu SAMKON; bünyesine bağlı 10 Federasyonu, federasyonlara bağlı yüzlerce alt dernekleri ile Türkiye’nin ilk hemşeri konfederasyonudur.Trakya, Marmara,Ege, Akdeniz,Çukurova, Avusturya,Almanya,Hollanda temsilcilikleri ile hemşerilerini dünyanın her tarafında temsil eden Samsun’un en üst Çatı kuruluşudur. Bu güne kadar hep beraber güzel işlere imza attık atmaya da devam edeceğiz. Değerli Belediye Başkanlarımızın yaptıkları ve yapacakları çalışmalar, projelerinde kolaylıklar diliyoruz. Her şey Samsun için. Bizim sevdamız Samsun’dur. Bu vesile ile Tüm Samsunlu ve Ülkemizin güzel insanlarının mübarek Ramazan Bayramlarını tebrik ediyoruz.” dedi.

Ziyaretin sonunda Havza Belediye Başkanı Sebahattın Özdemir SAMKON Genel Başkanı Hasan Kaya Aşcı’ya ziyaretin anısına semaver hediye etti.

SAMKON Genel Başkanı Hasan Kaya Aşcı’ya SAMKON Genel Başkan Vekili ve SAMDEF Genel Başkanı Metin Şenel, SAMKON Genel Başkan Vekili ve ASİYAD Genel Başkanı Osman Yılmaz,  İSGİAD ve HASİYAD Genel Başkanı Fikret Bıyık, SAMKON Spordan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Berati Olgun, SAMFED Başkanı Hasan Liman, SAMKON Yönetim Kurulu Üyeleri Savaş Gömeç, Hasan Tütüncü, İbrahim Baş,  SAMKON Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Kocabaş, Emekli Bürokrat Emin Sipahi, ASTAŞ JUKİ Koordinatörü Mehmet Aşcı, Havza Bekdiğin Dernek Başkanı Burhan Güney, Spor Program Yapımcısı Hüseyin Karataş eşlik etti.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Havza Ziraat Odası Silaj Ve Küspe Paketleme Tesisi Kuruldu
Havza Ziraat Odası Silaj Ve Küspe Paketleme Tesisi Kuruldu
 Havza’da İki Aile Hekimliğine Atama Yapıldı
Havza’da İki Aile Hekimliğine Atama Yapıldı