Havza Muhtarları Derneği Başkanı Çavdar’dan Teşekkür Ve Aşı Çağrısı

Havza Muhtarları Derneği Başkanı Ahmet Çavdar muhtarların aşı takvimine alınmasında dolayı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ve Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’ya teşekkür etti.

Havza Muhtarları Derneği Başkanı Çavdar’dan Teşekkür Ve Aşı Çağrısı

Havza Muhtarları Derneği Başkanı Ahmet Çavdar muhtarların aşı takvimine alınmasında dolayı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ve Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’ya teşekkür etti. Dernek Başkanı Çavdar muhtarlara da aşı olmaları çağrısında bulundu

Havza Muhtarları Derneği Başkanı Ahmet Çavdar yapmış olduğu açıklamada muhtarların aşı takvimine alınmasında dolayı mutlu olduklarını ifade ederek; “Muhtarlarımız bugünden itibaren aşı takvimine alındı ve muhtarlarımız bu günden itibaren randevularını alıp aşılarını yaptırabilirler. Bazı muhtarlarımız yaşları itibari ile aşılarını oldular. Kovid-19 salgınıyla mücadele döneminin halkın her türlü sorunu ile hemhal olan muhtarların aşılanması da büyük önem taşımakta idi. Muhtarlarımız, çok ağır bir yükün altına girdiler. Sürekli sokaktalar ve vatandaşla iç içeler.” Dedi.

Dernek Başkanı Çavdar muhtar olarak kendilerinin de aileleri olduğunu ifade ederek; “Hastasından, yaşlısına, toplumun her kesimi için çalışıyoruz. Özellikle yaşları itibari ile aşı olamayan genç muhtarlarımız büyük risk altındaydı. Alınan karar ile muhtarlarımızın riski azaltılmış oldu. Tüm muhtarlarımızı hem topluma örnek teşkil etmek, hem kendi hem de çevremizdekilerin sağlığı korumak için aşı olmaya davet ediyorum. “ dedi.

Yürütülen çalışmalarda ve günlük yaşamda maske, mesafe ve temizliğe dikkat edilmesinin önemine değinen Havza Muhtarları Derneği Başkanı Ahmet Çavdar; “Muhtarlarımız başta olmak üzere vatandaşlara birlik ve beraberlikle kurallara riayet ederek bu salgından kurtulacağız. Muhtarların aşı takvimine alınmasında dolayı muhtarlarımız adına her zaman bizlerin yanında olan Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a, İçişleri Bakanımız Süleyman Soylu’ya ve Sağlık Bakanımız Fahrettin Koca’ya teşekkür ederiz.”dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Havza OSB’ye İlgi Artıyor
Havza OSB’ye İlgi Artıyor
Havzalı Bestekar Ve Ses Sanatçısı Alkan İlk Albümünü Çıkardı
Havzalı Bestekar Ve Ses Sanatçısı Alkan İlk Albümünü Çıkardı