Havza OSB Başkan Vekili Acar OSBÜK İstişare Toplantısına Katıldı

Havza OSB Başkan Vekili Başkanı Erkan Acar Organize Sanayi Bölgeleri Üst Kuruluşu (OSBÜK) tarafından düzenlenen ve Sanayi ve Teknoloji Mustafa Varank, OSBÜK Başkanı Memiş Kütükcü ile organize sanayi bölgesi başkanları ve bölge müdürlerinin katıldığı OSBÜK İstişare Toplantısına online olarak katıldı.

Havza OSB Başkan Vekili Acar OSBÜK İstişare Toplantısına Katıldı

Havza OSB Başkan Vekili Başkanı Erkan Acar Organize Sanayi Bölgeleri Üst Kuruluşu (OSBÜK) tarafından düzenlenen  ve  Sanayi ve Teknoloji Mustafa Varank, OSBÜK Başkanı Memiş Kütükcü ile organize sanayi bölgesi başkanları ve bölge müdürlerinin katıldığı OSBÜK İstişare Toplantısına online olarak katıldı.

Online olarak düzenlenen toplantıda OSB’lerin Türkiye ekonomisinin belkemiği olduğuna dikkat çekerek, sanayi üretiminden mesleki eğitime OSBÜK’ün yürüttüğü çalışmalardan ‘kısmi kapanma tedbirlerine’ kadar pek çok konuya değindi.

Türkiye’deki içlerinde Havza OSB Başkan Vekili Başkanı Erkan Acar’ın da bulunduğu 351 OSB’nin Başkan ve Bölge Müdürleri, OSBÜK tarafından düzenlenen istişare toplantısında Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, Bakan Yardımcısı Hasan Büyükdede, OSBÜK Başkanı Memiş Kütükcü, Sanayi Bölgeleri Genel Müdür Vekili Soner Erkek ile bir araya geldi. Toplantıda OSB Başkanları taleplerini Bakan Varank’a iletirken, üretimde yaşanan son gelişmelerde istişare edildi.

Toplantıda konuşmaların ardından Türkiye’nin üreten gücü organize sanayi bölgelerinin başkanları ve bölge müdürleri, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank’a taleplerini iletti.

Toplantı ile ilgili olarak bir açıklama yapan Havza TSO Başkanı Erkan Acar; “Bölgemiz için önemli ve olumlu bir toplantı oldu. OSB’lerin genel problemleri ve bu problemlerin çözümleri ilgili görüş alışverişinde bulunuldu.” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Havza’da Üretiliyor Ülke Genelinde Fabrikalara Satılıyor
Havza’da Üretiliyor Ülke Genelinde Fabrikalara Satılıyor
Koronavirüs Hatırlatma Dozu İçin Stant Açıldı
Koronavirüs Hatırlatma Dozu İçin Stant Açıldı