Havza’ya Bibörek Ve Ahyar Baklava Salonu Açıldı

Havza’da kalite ve zengin çeşitleri ile Havza halkına hizmet sunacak olan Bibörek ve Ahyar Baklava Salonu açılışını gerçekleştirdi.

Havza’ya Bibörek Ve Ahyar Baklava Salonu Açıldı

Havza’da kalite ve zengin çeşitleri ile Havza halkına hizmet sunacak olan Bibörek ve Ahyar Baklava  Salonu açılışını gerçekleştirdi.

Kevser Parkı karşısında açılan işyeri açılışına Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir, Havza Milli Eğitim Müdürü Uğur Sağlam, Esnaf Kefalet Başkanı Ömer Büyük, İlçe Müftüsü Mehmet Nurlu ve esnaf ile davetliler katıldılar.

İlçe Müftüsü Mehmet Nurlu tarafından yapılan dua sonrası açılış kurdelesini, Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir tarafından kesilerek hizmete açıldı.

Açılışta konuşan Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir; “Havza’nın gelişmesine katkıda bulunduğu için işletme sahiplerine teşekkür ederiz. Açılan her işyeri istihdam demek, ekonomiye katkı demek. İlçemizde bu tür işletmelerin artması bizleri sevindirmektedir. İşletmenin firma sahiplerine ve Havzalılara hayırlı olmasını dilerim” dedi.

Firma Yetkilileri Hüseyin Kaya ve Süleyman Babaoğlu; “İlçemizde bir eksikliği gidermenin mutluluğunu yaşıyoruz. Modern ve şık görünüşlü mekanımıza tüm Havzalı hemşerilerimizi davet ediyoruz. Açılışa katılan herkese teşekkür ederim” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Havza’da 1500 Erkeğe KADES Ve Kadına Karşı Şiddet Bilgilendirmesi
Havza’da 1500 Erkeğe KADES Ve Kadına Karşı Şiddet Bilgilendirmesi
Havza OSB Vali Dağlı’nın Gündeminde
Havza OSB Vali Dağlı’nın Gündeminde