Havza’da Jandarmadan, Kısıtlamada Sıkı Denetim

Cuma akşamı saat 21.00’de başlayan sokağa çıkma kısıtlaması kapsamında Samsunun Havza ilçesinde Havza İlçe Jandarma Komutanlığı denetimlerine ara vermeden devam ediyor.

Havza’da Jandarmadan, Kısıtlamada Sıkı Denetim

Cuma akşamı saat 21.00’de başlayan sokağa çıkma kısıtlaması kapsamında Samsunun Havza ilçesinde Havza İlçe Jandarma Komutanlığı denetimlerine ara vermeden devam ediyor. Kısıtlamanın ilk gününde jandarma ekipleri 18 bin 868 lira idari para cezası uyguladı.

Havza İlçe Jandarma Komutanlığına bağlı Asayiş ve Trafik Ekipleri tarafından yapılan denetimlerde kurallara uymayan kişilere cezai işlem uygulandı.

Dün akşam saat 21.00'de başlayıp pazartesi günü saat 05.00'e kadar devam eden sokağa çıkma kısıtlaması ile ilgili İlçe Jandarma Komutanlığı ekipleri, yol uygulaması gerçekleştirdi.

Havza Vezirköprü kara yolu Çayırözü mevkisinde gerçekleştirilen uygulamada jandarma ekibince araç sürücülerinin ve içinde bulunanların izin belgeleri kontrol edildi, HES kodu sorgulaması ve maske denetimi yapıldı.

Yapılan yol denetiminde pasaportsuz ve kulak küpesiz hayvan sevki yapan bir şahsa pasaportsuz hayvan nakilinden 3 bin 34 lira ve kulak küpesinden ise hayvan başına 906 lira olmak bin 816 lira olmak üzere toplam 4 bin 846 lira para cezası uygulandı.

Öte yandan Jandarma ekipleri Yukarı Susuz Mahallesinde ormanlık alanda araç içerisinde alkol aldıklarını tespit ettikleri 4 şahsa sokağa çıkma yasağını ihlal ve maske takmaktan toplam 13 bin 840 lira idari para cezası uyguladı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Havza Ziraat Odası Silaj Ve Küspe Paketleme Tesisi Kuruldu
Havza Ziraat Odası Silaj Ve Küspe Paketleme Tesisi Kuruldu
 Havza’da İki Aile Hekimliğine Atama Yapıldı
Havza’da İki Aile Hekimliğine Atama Yapıldı