Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Demir’den Kırsal Mahallelere Ziyaret

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir Havza’da bir dizi inceleme ve ziyarette bulundu.

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Demir’den Kırsal Mahallelere Ziyaret

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir Havza’da bir dizi inceleme ve ziyarette bulundu.

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir Havza’da Samsun Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan çalışmaları yerinde inceleyerek çalışmalar hakkında bilgiler aldı.

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir Havza ziyaretinde kapsamında ilk olarak Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir, Havza Ak Parti İlçe Başkanı Kadir Kayan ve MHP İlçe Başkanı Ferhat Gültekin ile bir araya geldi.

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir Havza ziyaretinde kapsamında Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir, Havza Ak Parti İlçe Başkanı Kadir Kayan ve MHP İlçe Başkanı Ferhat Gültekin, Samsun Büyükşehir Üst Yapılar Şube Müdürü Ahmet Bayır ile beraberindekileri ilk olarak Havza ilçe merkezinde yapılacak 340 araçlık otopark’ın temel kazı çalışmalarını inceledi.

Başkan Demir Havza ziyareti sırasında girdiği bir fırında fırından ekmek çıkararak bir süre vatandaşlar ile sohbet etti.

Başkan Demir ve beraberindekiler daha sonra Havza’ya bağlı Ereli, Küflek, Erikbelan, Hecinli, Yeşilalan, Boyalı ve Şehyler mahallelerini ziyaret ettiler.

Başkan Demir ziyaretlerde Samsun Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan sıcak asfalt, satıh kaplama ve menfez çalışmalarını yerinde inceleyerek ilgili birim yetkililerinden bilgiler aldı.

Kırsal Mahalleri ziyaret eden Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir, Havza Ak Parti İlçe Başkanı Kadir Kayan ve MHP İlçe Başkanı Ferhat Gültekin mahalle muhtarları ve vatandaşlarla da sohbet edip sorunlarını dinlediler.

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir ziyaret ettiği mahallelerde yarıyıl tatiline giren öğrencilere kitap etti.

Hecinli Mahallesinde bedensel engelli Yasemin Yeşilyurt’u evinde ziyaret eden Başkan Mustafa Demir açık liseye devam eden Yasemin ile bir süre sohbet ederek; “Ben senin okumanı istiyorum. Senden iyi bir avukat olur. Sakın okumayı bırakma. Eğitim için yapılması gereken ne var ise ben her zaman senin yanındayım.” Diyerek Yasemine cep telefonunu verdi.

Havza Ak Parti İlçe Başkanı Kadir Kayan Ak Parti olarak her zaman halkın hizmetinde olduklarını belirterek; “Sizlerden gelen taleplerin sizlere hizmet olarak dönmesi için elimizden gelen gayreti göstermekteyiz.”dedi.

Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir ise Samsun Büyükşehir Belediyesi ile koordineli bir şekilde hizmetlerin yürütüldüğünü belirterek; “İlçe Belediyemiz ve Büyükşehir Belediyemiz işbirliği ile hızlı ve kaliteli bir şekilde hizmetlerimize devam ediyoruz. “dedi.

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir kırsal altyapıyı ilk bitiren büyükşehir belediyesinin Samsun olacağını belirterek; “ Hizmet noktasındaki plan ve programımızı 31 Mart seçimleri öncesinde yapmıştık. Tüm insanlarımızın hayatına dokunma derdindeyiz. 17 ilçemiz ile birlikte el ele verdik. Birlik ve beraberlik içerisinde imkanları verimli kullanarak, vatandaşlarımızla sürekli iletişim halinde olarak çözüm üretiyoruz. Yaptığımız çalışmaları yerinde inceliyoruz. Halkımız Cumhurbaşkanımıza ve bize sahip çıktı bizde halkımıza sahip çıkıyoruz. Salı ve Perşembe günü isteyen herkes bizi randevusuz ziyaret edebilir. Havza’da idarecilerimiz uyum içerisinde buda halkımıza hizmet olarak yansımakta. Sürekli halkımızla iç içeyiz ve öyle olmaya da devam edeceğiz.” Dedi.

Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir; “İlçemizdeki trafik ve otopark sorununu çözmek için 340 araçlık mekanik katlı otopark yapım çalışmalarımızı başlattık.  25 Mayıs Mahallesi'nde Havza Şehir Mezarlığı'nın alt kısmındaki gasilhane binasının yerinde Samsun Büyükşehir Belediyesi tarafından yapımına başlanılan katlı otopark projemizi Büyükşehir Belediye Başkanımız Mustafa Demir ile birlikte yerinde inceledik.  İncelemelerimizde bizlere  Ak Parti Havza İlçe Başkanımız Kadir Kayan, MHP Havza İlçe Başkanımız Ferhat Gültekin ve Büyükşehir ile İlçe Belediyelerimizin teknik personelleri eşlik ettiler.

Daha sonra Büyükşehir Belediye Başkanımız Mustafa Demir, ilçe parti başkanlarımız ve teknik ekiplerimizle birlikte 2020 yılı içerisinde yapımını tamamladığımız bazı çalışmalarımızdan;  Ereli Mahallesi'ndeki 2800 metrelik sıcak asfalt yol yapım çalışmasını, Küflek Mahallesi'ndeki 5000 metrelik genişletme ve dolgu çalışmasını, Erikbelen Mahallesi'ndeki bu yıl içerisinde sıcak asfalt da yapacağımız yol genişletme menfez ve dolgu çalışmasını, Hecinli Mahallesi'ndeki 5100 metrelik genişletme ve sathı kaplama çalışmasını, Boyalı Mahallesi'deki 5000 metrelik sathı kaplama yol çalışmasını, ve Şeyhler Mahallesi'ndeki yapacağımız çalışmaları yerinde inceledik.

Gittiğimiz mahallelerimizde hemşehrilerimizle hasbihal etme, onların dilek istek ve önerilerini  dinleme imkanı bulduk. İlçemizde yapılan çalışmalardaki katkısından ötürü Büyükşehir Belediye Başkanımız  Mustafa Demir'e teşekkür ediyoruz” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Havza Ziraat Odası Silaj Ve Küspe Paketleme Tesisi Kuruldu
Havza Ziraat Odası Silaj Ve Küspe Paketleme Tesisi Kuruldu
 Havza’da İki Aile Hekimliğine Atama Yapıldı
Havza’da İki Aile Hekimliğine Atama Yapıldı