CHP Samsun İl Başkanı Türkel’den Havza Ziyareti

CHP Samsun İl Başkanı Fatih Türkel ve yönetim kurulu üyeleri Havza’da bir dizi ziyaret gerçekleştirdiler.

CHP Samsun İl Başkanı Türkel’den Havza Ziyareti

CHP Samsun İl Başkanı Fatih Türkel ve yönetim kurulu üyeleri Havza’da bir dizi ziyaret gerçekleştirdiler.

CHP Samsun İl Başkanı Fatih Türkel ve beraberindekiler ilk olarak CHP İlçe Başkanı Halil Alkan ve ilçe yönetimi ile parti binasında bir araya gelerek istişarelerde bulundular.

Türkel ve Alkan ile beraberindekiler daha sonra ilçede bir dizi ziyaret gerçekleştirdiler.

Ziyaretler kapsamında ilk olarak Havza Kaymakamı Metin Yılmaz ziyaret edildi. CHP’li heyet daha sonra Havza Belediyesine geçerek Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir’e nezaket ve geçmiş olsun ziyaretinde bulundular.

Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir’in makamında gerçekleşen ziyarette Özdemir CHP Samsun İl Başkanı Fatih Türkel ile beraberindekilere pandemi sürecinde Havza Belediyesince yapılan çalışmalar hakkında bilgiler verdi.

CHP Samsun İl Başkanı Fatih Türkel pandemi sürecinde yerel ve genel olarak üzerlerine düşen ne var ise yapmaya hazır olduklarını belirterek; “Yaşadığımız süreçte parti olarak bizlerde yerelde üzerimize düşen sorumlulukları yerine getirme noktasında tüm kurumlar ile işbirliğine açığız. Bu pandemi ancak sıkı işbirliği ve halkımızın duyarlılığı ile sona erecek. İl ve ilçe teşkilatım adına size geçmiş olsun dileklerimizi sunuyoruz” Dedi.

Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir ise ziyaretten ötürü Türkel ve beraberindekilere teşekkür ederek; “Nazik ziyaretiniz ve iş birliği önerinize teşekkür ediyorum. Pandemi ile mücadelede toplumun ortak hareket ederek alınan kurallara uyması çok büyük önem arz ediyor. Toplum olarak zor bir süreçten geçiyoruz. Bizler Havza Belediyesi olarak halkımızın sağlığını korumaya yönelik hizmetlerimize ara vermeden devam etmekteyiz.”dedi.

Samsun İl Başkanı Fatih Türkel ile beraberindekilere son olarak Havza Ticaret ve Sanayi Odasını (TSO)  ziyaret ederek burada Havza TSO Başkanı Erkan Acar, yönetim kurulu ve meclis üyeleri ile bir araya geldiler.

Havza TSO Toplantı Salonunda gerçekleşen ziyarette Havza TSO Başkanı Erkan acar Türkel ve beraberindekilere Havza TSO ve Havza Organize Sanayi Bölgesinde yürütülen çalışmalar hakkında bilgiler vererek; “Bizim önceliğimiz Havza. İlçemizi kalkındırmak ve Havza OSB’ye daha fazla yatırımcı bulabilmek için çalışmalarımıza aralıksız devam etmekteyiz. Ülkemiz zor bir süreçten geçmekte. Buna rağmen Havza OSB’ye olan ilgi her geçen gün artmakta buda bizleri mutlu ediyor.”dedi.

Samsun İl Başkanı Fatih Türkel ise Havza ve Havza OSB’ye her türlü desteği vermeye hazır olduklarını ifade etti.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Havza Ziraat Odası Silaj Ve Küspe Paketleme Tesisi Kuruldu
Havza Ziraat Odası Silaj Ve Küspe Paketleme Tesisi Kuruldu
 Havza’da İki Aile Hekimliğine Atama Yapıldı
Havza’da İki Aile Hekimliğine Atama Yapıldı