Geçen Hafta Kaybettiklerimiz

Geçen Hafta Kaybettiklerimiz

Geçen Hafta Kaybettiklerimiz

*25 Mayıs Mahallesinden olup, İzmir de ikamet eden Nuh Alptekin’in kızı, Cihan Tekel’in eşi, YELİZ TEKEL hakkın rahmetine kavuşmuştur.

*25 Mayıs Mahallesinden olup, Samsun da ikamet eden Çeltek emekli personellerinden merhum Doğan Küçükseyhan’ın eşi, Hikmet Küçükseyhan’ın annesi, FATMA KÜÇÜKSEYHAN hakkın rahmetine kavuşmuştur.

*Kamlık Mahallesi sakinlerinden Bayram ve Ahmet Yılmaz’ın babaları, Hacı BAYRAM YILMAZ hakkın rahmetine kavuşmuştur.

*Kayacık Mahallesi sakinlerinden İbrahim Altıntaş ve Gülfer Kaygısız’ın anneleri, Muharrem Bektaş’ın ablası, AKKIZ ALTINTAŞ hakkın rahmetine kavuşmuştur.

*Esenbey Mahallesi sakinlerinden Merhum Mustafa Korkmaz’ın eşi, Muhittin, Asım, Hasan ve Menderes Korkmaz’ın anneleri, ŞERİFE KORKMAZ hakkın rahmetine kavuşmuştur.

*Yeni Mahalleden olup, İzmir de ikamet eden Merhum Hasan Şimşir’in kızı, Merhum İdris Alptekin’in eşi FİRDEVS ALPTEKİN vefat etmiştir.

*Yukarısusuz Mahallesinden Merhum Bayram Kurban’ın oğlu, Mehmet Kurban’ın babası, Yusuf Canaz’ın eniştesi Saffet ve Musa Kurban’ın kardeşi DURSUN KURBAN vefat etmiştir. 

*İcadiye Mahallesinden Necati, Muammer ve Recai Karcılar’ın abileri, Ümit ve Kadir Karcılar’ın babaları HALİM KARCILAR vefat etmiştir.

*İmircik Mahallesinden olup, Yenimescit Mah. İkamet eden Merhum Bayram Şener’in oğlu, Mevlüde, Cansu, Habibe, Nurullah Şener’in Babaları, Adliye pesoneli EYÜP ŞENER vefat etmiştir.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Havza Ziraat Odası Silaj Ve Küspe Paketleme Tesisi Kuruldu
Havza Ziraat Odası Silaj Ve Küspe Paketleme Tesisi Kuruldu
 Havza’da İki Aile Hekimliğine Atama Yapıldı
Havza’da İki Aile Hekimliğine Atama Yapıldı