Geçen Hafta Kaybettiklerimiz

Geçen Hafta Kaybettiklerimiz

Geçen Hafta Kaybettiklerimiz

*25 Mayıs Mahallesinden olup, İzmir de ikamet eden Nuh Alptekin’in kızı, Cihan Tekel’in eşi, YELİZ TEKEL hakkın rahmetine kavuşmuştur.

*25 Mayıs Mahallesinden olup, Samsun da ikamet eden Çeltek emekli personellerinden merhum Doğan Küçükseyhan’ın eşi, Hikmet Küçükseyhan’ın annesi, FATMA KÜÇÜKSEYHAN hakkın rahmetine kavuşmuştur.

*Kamlık Mahallesi sakinlerinden Bayram ve Ahmet Yılmaz’ın babaları, Hacı BAYRAM YILMAZ hakkın rahmetine kavuşmuştur.

*Kayacık Mahallesi sakinlerinden İbrahim Altıntaş ve Gülfer Kaygısız’ın anneleri, Muharrem Bektaş’ın ablası, AKKIZ ALTINTAŞ hakkın rahmetine kavuşmuştur.

*Esenbey Mahallesi sakinlerinden Merhum Mustafa Korkmaz’ın eşi, Muhittin, Asım, Hasan ve Menderes Korkmaz’ın anneleri, ŞERİFE KORKMAZ hakkın rahmetine kavuşmuştur.

*Yeni Mahalleden olup, İzmir de ikamet eden Merhum Hasan Şimşir’in kızı, Merhum İdris Alptekin’in eşi FİRDEVS ALPTEKİN vefat etmiştir.

*Yukarısusuz Mahallesinden Merhum Bayram Kurban’ın oğlu, Mehmet Kurban’ın babası, Yusuf Canaz’ın eniştesi Saffet ve Musa Kurban’ın kardeşi DURSUN KURBAN vefat etmiştir. 

*İcadiye Mahallesinden Necati, Muammer ve Recai Karcılar’ın abileri, Ümit ve Kadir Karcılar’ın babaları HALİM KARCILAR vefat etmiştir.

*İmircik Mahallesinden olup, Yenimescit Mah. İkamet eden Merhum Bayram Şener’in oğlu, Mevlüde, Cansu, Habibe, Nurullah Şener’in Babaları, Adliye pesoneli EYÜP ŞENER vefat etmiştir.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
LGS’de 90 Sorunun 89’unu Doğru Yaptı
LGS’de 90 Sorunun 89’unu Doğru Yaptı
Havza'da Sportif Yetenek Taraması Yapıldı
Havza'da Sportif Yetenek Taraması Yapıldı