AK Parti Samsun İl Başkanı Başkan Aksu’dan Havza’ya Ziyaret

İlçe teşkilatları ziyaretleri kapsamında AK Parti Samsun İl Başkanı Başkan Ersan Aksu Havza’da bir dizi ziyaretler gerçekleştirdi.

AK Parti Samsun İl Başkanı Başkan Aksu’dan Havza’ya Ziyaret

İlçe teşkilatları ziyaretleri kapsamında AK Parti Samsun İl Başkanı Başkan Ersan Aksu Havza’da bir dizi ziyaretler gerçekleştirdi.

AK Parti Samsun İl Başkanı Ersan Aksu ve beraberindekiler Havza’da ilk olarak Havza Muhtarları Derneğini ziyaret ederek Dernek Başkanı Ahmet Çavdar ve dernek üyesi muhtarlar ile bir araya geldi.

Dernek Başkanı Çavdar’ın hoş geldiniz konuşmasının ardından konuşan Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir Havza Belediyesinin çalışmaları hakkında bilgiler vererek; “2020 çalışma programımız sona gelmekte. Programı tamamlamak için ekiplerimiz çalışmalarına devam etmekte. İnşallah 2021 çalışma programımızı kısa sürede hazırlayacağız. Halkımıza hizmet için çalışmalarımıza devam ediyoruz.”dedi.

Ak Parti İlçe Başkanı Kadir Kayan ise yapmış olduğu konuşmada muhtarların taleplerini ilgili yerlere ulaştırdıklarını belirterek; “Bizler bize gelen taleplerin takibi yaparak bu taleplerin gerçekleşmesi için çalışmalarımıza devam ediyoruz. Biliyoruz ki muhtarlarımızın talepleri doğrudan halkımızın bizlerden istedikleridir.”dedi.

AK Parti Samsun İl Başkanı Ersan Aksu ise muhtarların önemli bir görev üstlendiklerini ifade ederek; “Sayın Cumhurbaşkanımız muhtarlarımıza vermiş olduğu önem ortadadır. Yapılan yasal düzenlemeler ile muhtarlarımız hak ettikleri konuma gelmişlerdir. Sizlerin talepleri bizler için kıymet arz etmekte.”dedi.

Konuşmaların ardından AK Parti Samsun İl Başkanı Ersan Aksu muhtarların taleplerini dinledi.

AK Parti Samsun İl Başkanı Ersan Aksu ve beraberindekiler daha sonra Havza Ziraat Odasını ziyaret ederek burada Oda Başkanı Coşkun Genç ve yönetim kurulu üyeleri ile bir araya geldi.

Aksu ve beraberindekiler daha sonra Van'ın Çatak ilçesi kırsalında teröristlerle çıkan çatışmada şehit olan Jandarma Yüzbaşı Mahmut Top'un baba evine taziye ziyareti gerçekleştirildi. Ziyaretle Kuran ı Kerim okunarak şehitler için dua edildi.

Aksu, beraberindeki heyet ile birlikte ziyaretler kapsamında Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir’i makamımda ziyaret ederek çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir tüm gayretleri ile çalışmalara devam edildiğini ifade ederek; “Amacımız halkımıza hızlı ve kaliteli hizmet ulaştırmak. Bunun içinde büyükşehir belediyemiz ile işbirliği ve dayanışma ile çalışmaktayız.”dedi. 

Ziyarette Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir, AK Parti Samsun İl Başkanı Ersan Aksu’ya ziyaretin anısına semaver hediye etti.

Başkan Aksu’nun Havza’da son olarak AK Parti Havza İlçe Teşkilatı ziyaret etti.

Ak Parti Havza İlçe Başkanlığı ziyaretinde İlçe Başkanı Kadir Kayan, Aksu’ya üzerinde ismi yazılı olan bir kılıç hediye etti.

Daha sonra ilçe yönetim kurulu ile bir araya gelen Aksu Ak Parti Havza İlçe Kadir Kayan ve yönetim kurulu üyelerine hayırlı olsun dileklerini iletti.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Havza Ziraat Odası Silaj Ve Küspe Paketleme Tesisi Kuruldu
Havza Ziraat Odası Silaj Ve Küspe Paketleme Tesisi Kuruldu
 Havza’da İki Aile Hekimliğine Atama Yapıldı
Havza’da İki Aile Hekimliğine Atama Yapıldı