3 Mahalleye Yapılacak Olan Halı Sahaların Temeli Atıldı

Havza ilçesinde 3 kırsal mahallede yapılacak olan halı sahalar için temel atma töreni düzenlendi.

3 Mahalleye Yapılacak Olan Halı Sahaların Temeli Atıldı

Havza ilçesinde 3 kırsal mahallede yapılacak olan halı sahalar için temel atma töreni düzenlendi.

Çamyatağı, Çakıralan ve Gidirli mahalleri halı sahaları için Çamyatağı Mahallesi 75 Yıl İlk ve Ortaokulu bahçesinde düzenlenen toplu temel atma törenine Ak Parti Samsun Milletvekili Orhan Kırçalı, Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir, Samsun Gençlik ve Spor İl Müdürü İsmail Hakkı Kasapoğlu, Havza Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Cafer Uzun,  Ak Parti Havza İlçe Başkanı Kadir Kayan, MHP İlçe Başkanı Ferhat Gültekin, Havza Muhtarları Derneği Başkanı Ahmet Çavdar, mahalle muhtarları ve vatandaşlar katıldı.

Açılış programında bir konuşma yapan Çamyatağı Muhtarı Nevzat Güvenç katılımcılara ve emeği geçenlere teşekkür etti.

Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir ise gençlerin kötü alışkanlıklardan uzak kalması için sporun önemli olduğunu belirterek; “Bu üç tesisin ilçemize kazandırılmasında büyük emeği olan milletvekillerimize ve bürokratlarımıza teşekkür ediyorum. Çamyatağı, Çakıralan ve Gidirli Mahallelerimize hayırlı olsun.”dedi.

Ak Parti Samsun Milletvekili Orhan Kırçalı ise yapılan hizmetlerin halktan gelen talepler olduğunu ifade ederek; “ Bu üç mahallemizden gelen talepler milletimizin bize emaneti. Bizlerde emaneti sahibine sayın bakanımıza ilettik ve gerekli talimatları verdi. Bu gün üç mahallemize halı saha kazandırmanın mutluluğunu yaşamaktayız. Sizlere hizmet etmekten onurluyuz ve gururluyuz. Yapılan tüm çalışmalarımız Sayın Cumhurbaşkanımızın önderliğinde yapılmakta. Sayın Cumhurbaşkanımıza, bakanımıza ve tüm emeği geçenlere teşekkür ediyorum.” Dedi.

Kırçalı Samsun’da çok güzel bir birliktelik olduğunu ifade ederek; “ Tüm kadrolarımız ile Havzamızın hizmetindeyiz. Bizim en büyük değerimiz milletimiz, birlik ve beraberliğimiz. Birlik ve beraberliğe her zamankinden daha çok ihtiyacımız var.  Herkes bize saldırıyor çünkü güçleniyoruz. Bunu Sayın Cumhurbaşkanımızın liderliğinde ve önderliğinde yaptık.”dedi.

Konuşmaların ardından okunan dua ile Çamyatağı,Çakıralan ve Gidirli Mahallerinde yapılacak olan halı sahaların temeli atıldı.

Kırçalı buradaki programın ardından bölgedeki mahalle muhtarları ile bir araya geldi ve bir süre muhtarlar ile sohbet etti.

Kırçalı ve beraberindekiler daha sonra Van'ın Çatak ilçesi kırsalında, 3 teröristin etkisiz hale getirildiği "Yıldırım-10 Norduz Operasyonu"nda şehit olan Jandarma Yüzbaşı Mahmut Top'un ailesini ziyaret ederek taziyelerini bildirdi.

Ziyarette Ak Parti Samsun Milletvekili Orhan Kırçalı şehit ailelerinin isteklerinin kendileri için önemli olduğunu ifade ederek; “Şehitlerimiz bizler için kanlarını toprağa dökmüş, bu ülke için canlarından geçmişler. Şehit ailelerimizin isteklerimi emir telakki ederiz.” Dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Havza’da kaza 2’si ağır 4 yaralı
Havza’da kaza 2’si ağır 4 yaralı
Bariyere Saplanan Otomobil Sürücüsü Hayatını Kaybetti
Bariyere Saplanan Otomobil Sürücüsü Hayatını Kaybetti