AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Karaaslan Havza'da İncelemelerde Bulundu

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan, Samsun'un Havza ilçesinde incelemelerde ve ziyaretlerde bulundu.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Karaaslan Havza'da İncelemelerde Bulundu

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan, Samsun'un Havza ilçesinde incelemelerde ve ziyaretlerde bulundu.

Karaaslan, ilçede ilk Hacı Osman Deresinde devam eden temizlik ve ıslah çalışmalarını yerinde inceleyerek yetkililerden bilgiler aldı.

Karaaslan ve beraberindekiler daha sonra ilçe merkezinde esnaf ziyaretleri gerçekleştirdi. AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan vatandaşlar ile yapmış olduğu sohbetlerde maske ve sosyal mesafe uyarında bulunarak Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın vereceği müjdeyi merak edip etmedikleri sordu. Vatandaşların birçoğu doğalgaz ve petrol bulunduğu yönünde tahminlerini ilettiler.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan daha sonra Ak Parti İlçe binasını ziyaret ederek burada partililer ile bir araya geldi. Burada Ak Parti Havza İlçe Başkanı Kadir kayan kendisine Atatürk Evi maketi hediye etti.

Karaaslan ve İl Kadın Kolları Başkanı Rabia Bay Keser ile birlikte daha sonra özel bir tesiste Ak Parti Havza Kadın Kolları yöneticileri ve üyeleri ile bir araya geldi.

Karaaslan daha sonra bir süre önce mesire alanı ilan edilen Kılavuz Ormanında incelemede bulundu.

Burada yapılacak olan mesire alanı hakkında Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir ve Ak Parti Havza İlçe Başkanı Kadir Kayan’dan bilgiler aldı.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan ziyaret ve incelemeler sonrasında Havza’da bir takım incelemelerde bulunduğunu ifade ederek; “Samsunumuzun 17 ilçesinde farklı zamanlarda ziyaretler yapmaktayız. Havzanın şehir merkezini ilgilendiren çok önemli bir takım meseleleri yerinde gördük. Yol haritamızı belirledik. Bundan sonra hızla hayata geçireceğiz projeleri Havzanın merkezinde takip ettik.  Bir yandan halkımız ile bir araya geldik, esnaf ziyareti yaptık. Uzun zamandır bir araya gelemediğimiz, pandemi dönemi nedeni ile ara verdiğimiz saha ziyaretlerimiz artık maske, mesafe ve temizlik önlemleri ile devam ettiriyoruz. Halkımız ile konuştuk. En önemli gündem maddesi Sayın Cumhurbaşkanımızın açıklaması idi. Bütün Havza, Samsun hatta bütün Türkiye ve bence dünyada buna kilitlenmiş durumda şu anda. İnşallah önümüzdeki dönemde gerçekleşecek projelerimiz ilçemiz, şehrimiz ve ülkemiz için hayırlar getirmesini temenni ediyorum. Biz tabiî ki her zaman yüz yüze iletişimi çok çok önemsiyoruz. Bu dönemde maskeler nedeni ile sadece göz gözede olsa da en azından halkımız ile bir arada olmak çok güzeldi.”dedi.

Ziyaretlerde Karaaslan’a AK Parti Çevre Kültür Başkan Yardımcı Oğuzhan Serinkaya, İl Başkan Yardımcıları Muharrem Kaya, Hilmi Eker Enbiya Yıldız ve İl Kadın Kolları Başkanı Rabia Bay Keser eşlik etti.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Havza’da kaza 2’si ağır 4 yaralı
Havza’da kaza 2’si ağır 4 yaralı
Bariyere Saplanan Otomobil Sürücüsü Hayatını Kaybetti
Bariyere Saplanan Otomobil Sürücüsü Hayatını Kaybetti