Havza Milli Eğitimde Tayinler

İlçemiz Milli Eğitim Müdürlüğü Şefi Orhan Turan ve Veri Hazırlama Kontrol İşletmeni Ahmet Bozkurt tayin ve atamaları yapıldı.

Havza Milli Eğitimde Tayinler

Milli Eğitim Bakanlığı Personelinin görevde yükselme, unvan değişikliği ve yer değiştirme suretiyle atanması hakkında yönetmelik gereği iller arasında, yer değiştirmek üzere başvuruda bulunan İlçemiz Milli Eğitim Müdürlüğü Şefi Orhan Turan ve Veri Hazırlama Kontrol İşletmeni Ahmet Bozkurt tayin ve atamaları yapıldı.

Milli Eğitim Müdürlüğünde Şef kadrosu ile 10 yıl 6 aydır görev yapan Orhan Turan, Çorum İli Milli Eğitim Müdürlüğüne Şef olarak atanırken, 6 yıl 6 aydır Veri Hazırlama Kontrol İşletmeni olarak görev yapan Ahmet Bozkurt ise Bursa İl Milli Eğitim Müdürlüğü bünyesine atandı.

Yeni görev yerlerine atanmaları nedeni ile gazetemize de helallik almak için ziyaret eden Şef Orhan Turan sizlerin Milli Eğitim için yapmış olduğunuz fedakârlıklarınızı gördük sizlere teşekkür ediyorum, bende görev yaptığım süre içerisinde gerek kurumumuzda gerekse Havzalı hemşerilerimizle karşılıklı sevgi saygı içerisinde olmaya çalıştım. Bilerek veya bilmeyerek kalbini kırdığım varsa hakkımı helal ediyorum ve yeni görev yerimde Havzalılara her zaman kapım açık olduğunu belirtmek isterim dedi.

Gazetemiz adına biz de yapılan hizmetlerden dolayı her iki arkadaşımıza teşekkür ediyor yeni görev yerlerinde başarılar diliyoruz. 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Havza OSB’ye İlgi Artıyor
Havza OSB’ye İlgi Artıyor
Havzalı Bestekar Ve Ses Sanatçısı Alkan İlk Albümünü Çıkardı
Havzalı Bestekar Ve Ses Sanatçısı Alkan İlk Albümünü Çıkardı