Samsun Valisi Dağlı Ve Ak Parti Samsun Milletvekili Kırçalı’dan Taziye Ziyareti

Pençe-Kaplan Operasyonu bölgesinde çıkan çatışmada yaralanan ve kaldırıldığı hastanede kurtarılamayarak şehit olan Hava Piyade Astsubay Çavuş Ethem Demirci'nin ailesine taziye ziyareti gerçekleştirdiler.

Samsun Valisi Dağlı Ve Ak Parti Samsun Milletvekili Kırçalı’dan Taziye Ziyareti

Samsun Valisi Dr. Zülkif Dağlı ve Ak Parti Samsun Milletvekili Orhan Kırçalı Pençe-Kaplan Operasyonu bölgesinde çıkan çatışmada yaralanan ve kaldırıldığı hastanede kurtarılamayarak şehit olan Hava Piyade Astsubay Çavuş Ethem Demirci'nin ailesine taziye ziyareti gerçekleştirdiler.

Aileyi ilk olarak ziyarete eden Ak Parti Samsun Milletvekili Orhan Kırçalı Anne Emine, eşi Işıl ve şehidin kardeşlerine başsağlığı dileklerini ve taziyelerini iletti.

Ak Parti Samsun Milletvekili Orhan Kırçalı şehitliğin çok özel bir makam olduğunu belirterek; “Dünya’da birçok makam çalışarak, çabalayarak elde edilebilir. Ama şehitlik nasip olmadıkça kimse o makama kavuşamaz. Her zaman sizlerin yanındayız. Sizlere baş sağılığı şehit kardeşimize Allah’tan rahmet diliyorum. “ dedi.

Samsun Valisi Dr. Zülkif Dağlı’da şehit ailesini Kocapınar Mahallesindeki evlerinde ziyaret ederek baş sağlığı dileklerini ileterek taziye diledi.

Ziyaretlerde Havza Kaymakam Vekili Vezirköprü Kaymakamı Kudret Kurnaz, Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir ve AK Parti İlçe Başkanı Kadir Kayan, Havza Garnizon Komutanı Personel Yüzbaşı Bahadır Çay, İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Alpaslan Bostancı, Havza Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Erkan Acar, Havza Müftüsü Mehmet Nurlu hazır bulundular.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Havza’da Ramazan Pidesi Fiyatı Belli Oldu
Havza’da Ramazan Pidesi Fiyatı Belli Oldu
Havza Belediye Başkanı Özdemir’den Merzifon OSB’ye ziyaret
Havza Belediye Başkanı Özdemir’den Merzifon OSB’ye ziyaret