EĞİTİM ve ÖĞRETİMDE 25.YIL

Havza Ticaret ve Sanayi Odası girişimci bayanlar ve Çamlıca eğitim limited şirketi ve karekök-8 eğitim öğretim limited şirketleri sahibi Şerife Acar Döndür 2020-2021 eğitim öğretim yılında 25.yılını doldurmanın haklı gururunu yaşadıklarını dile getirdi.

EĞİTİM ve ÖĞRETİMDE 25.YIL

İlçemizin çağdaş ve çalışkan işkadını Havza Ticaret ve Sanayi Odası girişimci bayanlar ve Çamlıca eğitim limited şirketi ve karekök-8 eğitim öğretim limitet şirketleri sahibi Şerife Acar Döndür 2020-2021 eğitim öğretim yılında 25.yılını doldurmanın haklı gururunu yaşadıklarını dile getirdi.

25 yıldır girişimci olarak yılmadan, usanmadan pek çok başarı hikâyesini hem çocuklarına iyi bir anne hem de eğitimci, idareci olarak kendi hayatına sığdırmayı başarmıştır.

Önce çocuklarım diyerek bütün öğrencileri kucaklamış ve onların daha kaliteli bir eğitim alması için eğitim parolasıyla yola çıkan Şerife Acar Döndür, eğitim-öğretim meşalesini ilk olarak Havza Çamlıca özel öğretim kursuyla yakmış bu meşaleden yayılan bu ışığı daha nice genç nesillere ulaşması için yola çıkmıştır. Yanan bu meşale daha sonra Kavak özel öğretim kursunun kurulmasını sağlamıştır.

Bu iki güzel çalışmayı üçüncü meşale olan Merzifon Çamlıca kişisel gelişim kursu ile taçlandırmıştır, eğitime verdiği değerin yanında Havzalı kadınlarla başlattığı ilk kıvılcım kadın üretim kooperatifi ile ilçemizde ki kadın girişimcilere yeni ufuklar açmıştır.

Bütün bunları yaparken kendisine örnek aldığı Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi M.Kemal Atatürk ün bir sözünü hiçbir zaman aklından çıkarmayarak çalışmalarına devam etmiş. “Vatanını en çok seven görevini en iyi yapandır.”

25 yıl önce eğitim-öğretim çalışmalarıyla yaktığı bu meşalenin daha nice yıllar yanması ve etrafına saçtığı o ışıkla daha nice nesillerin yetişmesinde öncü olması temennisiyle Şerife Acar Döndür’e çalışmalarında ve bundan sonraki iş yaşantısında da başarılar dileriz.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Havza’da Ramazan Pidesi Fiyatı Belli Oldu
Havza’da Ramazan Pidesi Fiyatı Belli Oldu
Havza Belediye Başkanı Özdemir’den Merzifon OSB’ye ziyaret
Havza Belediye Başkanı Özdemir’den Merzifon OSB’ye ziyaret