Havza'da TSO Üyelerine İlave 1 Milyon Liralık Nefes

DenizBank Havza Şubesi Müdürü Mesut Özkurt “TOBB Nefes Kredisi” Projesinde Havza'da Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) üyelerine sağlanan 2 milyon 500 bin lira kaynağa ilaveten 1 milyon liralık ek kaynak sağlandığını açıkladı.

Havza'da TSO Üyelerine İlave 1 Milyon Liralık Nefes

DenizBank Havza Şubesi Müdürü Mesut Özkurt  “TOBB Nefes Kredisi” Projesinde Havza'da Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) üyelerine sağlanan 2 milyon 500 bin lira kaynağa ilaveten 1 milyon liralık ek kaynak sağlandığını açıkladı.

“TOBB Nefes Kredisi” Projesinde Havza'da Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) üyelerine sağlanan 1 milyon liralık ek kaynağın kullandırılması ile alakalı olarak Havza Ticaret ve Sanayi Odasını ziyaret eden DenizBank Havza Şubesi Müdürü Mesut Özkurt , Havza TSO Başkanı Erkan Acar ile bir süre görüştü.

DenizBank Havza Şube Müdürü Mesut Özkurt daha önce Havza TSO ile DenizBank arasında imzalanan  protokol çerçevesinde 2 milyon 500 bin liralık bir kaynağın Havza TSO  üyelerine kullandırıldığını ifade ederek; “Havza TSO Başkanı Erkan Acar’ın TOBB nezlindeki girişimleri ile 2 milyon 500 bin lira kaynağa ilaveten 1 milyon liralık ek kaynak sağlandı. Bu güne kadar 40 TSO üyesine kaynak sağlamış olduk. İlave 1 milyon lira kaynakta TSO üyelerimizin kullanımına hazır.  Havza TSO üyesi KOBİ'lere yıllık yüzde 7,5 faiz oranı ile 100 bin lira kredi kullandırılacak. Kredinin, 2020 senesinde 6 ay ana para ve faiz ödemesi olmayacak, geri ödemesi ise 2021'de aylık eşit 12 taksitle yapılacak. Nefes kredisine en son 30 Haziran'a kadar müracaat edilebilecek.” Dedi.

Normalleşme sürecinde ekonomiye katkı sunmak isteyen herkesin yanındaki güç olmayı çalıştıklarını ifade eden Özkurt; “Normalleşmeye başladığımız bu dönemde Nefes Kredisi Projesi KOBİ’lerimize nefes olmaya devam ediyoruz. KOBİ’lerimiz bu süreçte üzerlerine düşeni yaptı, bizlerde onlara destek olmak için denizci ruhu ile çalışmaya ve katkı vermeye devam edeceğiz. Bu imkandan faydalanmak isteyen TSO üyelerimizin bizlere ulaşması yeterli.” dedi.

Havza TSO Başkanı Erkan Acar ise “TOBB Nefes Kredisi” projesi kapsamında Havza Ticaret ve Sanayi Odası ile DenizBank Havza Şubesi tarafından imzalanan protokol kapsamında sağlanan 2 milyon 500 bin liralık kaynağın hepsinin kullanıldığını belirterek; “ “Esnafımızın nefes almakta zorlandığı bir dönemde gelen bu destek bizler için çok önemli idi. TOBB yapılan görüşmeler neticlesinde 1 milyon liralık ek bir kaynak sağladık. Sağlanan bu imkanlardan elimizden geldiği kadar fazla üyemizi faydalandırmak için çalışacağız. Tüm üyelerimize hayırlı uğuru olsun.” Dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Havza’da 1500 Erkeğe KADES Ve Kadına Karşı Şiddet Bilgilendirmesi
Havza’da 1500 Erkeğe KADES Ve Kadına Karşı Şiddet Bilgilendirmesi
Havza OSB Vali Dağlı’nın Gündeminde
Havza OSB Vali Dağlı’nın Gündeminde