Havza Vefa Sosyal Destek Grubundan Esnafa Türk Bayrağı Dağıtıldı

Havza Kaymakamlığı Vefa Sosyal Destek Grubunca 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla ilçe esnafına Türk bayrağı dağıtıldı.

Havza Vefa Sosyal Destek Grubundan Esnafa Türk Bayrağı Dağıtıldı

Samsunun Havza İlçesinde Havza Kaymakamlığı Vefa Sosyal Destek Grubunca 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla ilçe esnafına Türk bayrağı dağıtıldı.

Koronavirüs salgını ile mücadelede alınan tedbirler doğrultusunda 19 Mayıs günü sokağa çıkma kısıtlaması uygulanacağı 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramının 101. Yıl dönümü dolayısıyla işyerinin camlarına asılmak üzere Havza’da esnaflara Havza Kaymakamlığı Vefa Sosyal Destek Grubunca çok sayıda Türk bayrağı dağıtıldı.

Havza Kaymakamlığı Vefa Sosyal Destek Grubundan yapılan açıklamada bayrakların 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramının 101. Yıl dönümü nedeni ile dağıtıldığı ve Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve Silah Arkadaşlarının Samsun’a çıkışlarının 101. Yılında esnaftan bayrakların camlara takılması rica edildi.

İlçe esnaflarından Ertaş Çoban uygulamayı yerinde bulduğunu belirterek; “Havza Kaymakamlığı Vefa Sosyal Destek Grubumuza teşekkür ediyorum. Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve Silah Arkadaşlarının Samsun’a çıkışlarının 101. Yılında biz sokaklarda olamasak da bayrağımız en güzel yerlerde asılı olacak.” Dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Havza’da Ramazan Pidesi Fiyatı Belli Oldu
Havza’da Ramazan Pidesi Fiyatı Belli Oldu
Havza Belediye Başkanı Özdemir’den Merzifon OSB’ye ziyaret
Havza Belediye Başkanı Özdemir’den Merzifon OSB’ye ziyaret