Gençlik Ve Spor İlçe Müdüründe Sürpriz Ziyaret

Sportif Yetenek Taraması ve Spora Yönlendirme projesi kapsamında 2019 yılı içerisinde yapılan testlerde başarılı bulunan Nehir Sezer’i evinde ziyaret ederek hediye veridi.

Gençlik Ve Spor İlçe Müdüründe Sürpriz Ziyaret

Gençlik ve Spor Havza İlçe Müdürü Cafer Uzun Gençlik ve Spor Bakanlığı ve Milli Eğitim Bakanlığı işbirliği ile gerçekleştirilen Sportif Yetenek Taraması ve Spora Yönlendirme projesi kapsamında 2019 yılı içerisinde yapılan testlerde başarılı bulunan Nehir Sezer’i evinde ziyaret ederek hediye veridi.

Gençlik ve Spor Havza İlçe Müdürü Cafer Uzun 2019 yılında Havza’da gerçekleştirilen Sportif Yetenek Taraması ve Spora Yönlendirme projesi kapsamında yapılan testlerde başarılı bulunan ve bir yıldır Gençlik ve Spor Havza İlçe Müdürlüğü gözetimde çoklu spor eğitimi alan 10 yaşındaki Nehir Sezer’i evinde ziyaret etti.

Bir süre Sezer ailesi ile sohbet eden Uzun salgın nedeni ile sportif faaliyetlere ara verilmesi neden ile salonların boş kaldığını ifade ederek; “En azından yasaklar kalkana kadar genç yeteneklerimizin yanlarında olduğumuzu hissettirmek için çocuklarımızı ve gençlerimizi evlerinde ziyaret etme gayretindeyiz. Nehir yapılan sportif testlerden başarı ile geçti ve çoklu spor eğitimi alan bir yavrumuz. Böylesi yetenekli bir çocuğumuzun sonuna kadar yanında olacağız.” Dedi.

Baba Osman Sezer ise ziyaretlerinden ötürü Uzun’a teşekkür etti.

Nehir Sezer ise yapılan çalışma ve antrenmanları özlediğini belirterek;”İnşallah bu hastalık kısa sürede biterde ben de antrenmanlarıma başlarım. Bir çok spor dalını seviyor ve yapıyorum ama futbol benim için vazgeçilmez. ” Dedi.

Ziyaretin sonunda Gençlik ve Spor Havza İlçe Müdürü Cafer Uzun Nehir’e forma, yağmurluk, top ve spor çantadan olan bir seti hediye etti.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Havza’da Ramazan Pidesi Fiyatı Belli Oldu
Havza’da Ramazan Pidesi Fiyatı Belli Oldu
Havza Belediye Başkanı Özdemir’den Merzifon OSB’ye ziyaret
Havza Belediye Başkanı Özdemir’den Merzifon OSB’ye ziyaret