Havza Belediyesinden 65 Üstüne Milli Borel Ve Maske

Havza Belediyesi tarafından İçişleri Bakanlığı genelgesi ile 11.00 – 15.00 arası çıkağa çıkma izni verilen 65 yaş üstü kişilere yerli ve milli Borel dezenfektan ile maske dağıtımı gerçekleştirildi.

Havza Belediyesinden 65 Üstüne Milli Borel Ve Maske

Samsunun Havza ilçesinde Havza Belediyesi tarafından İçişleri Bakanlığı genelgesi ile 11.00 – 15.00 arası çıkağa çıkma izni verilen 65 yaş üstü kişilere yerli ve milli Borel dezenfektan ile maske dağıtımı gerçekleştirildi.

Dezenfektan ve maske dağıtımına katılan Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir 65 yaş ve üstü yaşlılar ile kısa sohbetler ederek kendilerine yerli ve milli Borel dezenfektan ile maske verdi.

Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir 65 yaş ve üstü yaşlılar için alınan kısıtlama kararlarının kendilerini korumak amacı ile olduğunu ve büyüklerimizin toplumdaki yeri ve önemine vurgu yaparak; “ Bizim hafızamızsınız, varoluş sebebimizsiniz, ülke ve millet adına bütün duygu ve düşüncelerimizi, birikimimizi oluşturan kişilersiniz. Bu günlerde bir az sıkılmış olabilirsiniz ama inanının yapılan her şey sizler için, sizleri korumak için çalışıyoruz. Sizler değerli büyüklerimizden daha çok öğrenecek şeylerimiz var. Bizim sizlerden öğreneceklerimiz ve tecrübelerine ihtiyacımız var. Siz evde kalın biz sizin ihtiyaçlarınız için her zaman yanınızdayız.”dedi.

Öte yandan Havza Emniyet Müdürlüğüne bağlı ekipler tarafından Kevser Cami önü ve Mehmetçik Meydanında 65 yaş ve üstü vatandaşların sosyal mesafeye uymaları, park ve banklarda oturmamalrı konusunda sık sık uyarılarda bulunuldu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Pitbull Saldırısına Uğrayan Tuğba'ya, 60 Dikiş Atıldı-Video Haber
Pitbull Saldırısına Uğrayan Tuğba'ya, 60 Dikiş Atıldı-Video Haber
PİTBULL SAHİBİ: KÖPEKLERİMİZ SALDIRGAN DEĞİL
PİTBULL SAHİBİ: KÖPEKLERİMİZ SALDIRGAN DEĞİL