Havza CHP Yönetimi Yardımları Sahiplerine Ulaştırdı

Havza Cumhuriyet Halk Partisi ilçe Başkanlığından yardım kampanyası sahiplerine ulaştırıldı.

Havza CHP Yönetimi Yardımları Sahiplerine Ulaştırdı

Havza Cumhuriyet Halk Partisi ilçe Başkanlığından yardım kampanyası sahiplerine ulaştırıldı.

CHP Havza İlçe Başkanlığı ülkemizi ve tüm dünyayı etkisi altına alan Corana Virüs sebebi ile  zor günler yaşayan vatandaşlarımıza Muhtarlar ile işbirliği yaparak Gıda yardımında bulundu.

CHP İlçe Başkanı Halil Alkan ve yönetim Kurulu Üyeleri Havzadaki mahalle muhtarları ile birlikte hem  corona sebebi ile hem de mübarek Ramazan Ayı sebebi ile ihtiyaç sahibi vatandaşların kapılarına kadar giderek yardımda bulundu.

İlçe Başkanı Halil Alkan yaptığı açıklamada; “Bizler CHP olarak ülke olarak zor günler geçirdiğimiz bu zamanlarda bir ve beraber olmak için bir nebzede olsa birlerinde çorbada tuzu bulunsun istedik. Amacımız bu zor günleri beraber atlatmak ve ihtiyaç sahibi, işleri olmayan vatandaşlarımızın yalnız olmadıklarını hissettirmekti. Üstüne mübarek Ramazan Ayı da bir arada olunca yaptığımız bu yardımın amacına ulaştığına ayrıca sevindik” Dedi.

CHP İlçe Başkanı Halil Alkan; “Bizlerin kültüründe yardımlaşma her zaman vardı ve bundan sonrada var olacaktır. Bizleri bir arada tutan ve dünyada eşsiz bir ülke olduğumuzu gösterende zaten kültürümüzün eşsiz güzelliğidir. Ülke olarak geçmişte her türlü zorluğu bir ve beraber aştık, tarih bu gibi örneklerimizle doludur ve bizler bu kültürle ayrıca gurur duymalıyız. İçinde bulunduğumuz zor koşullar elbetteki bitecek bundan hiç bir kuşkumuz yok ve herkes bitmesi için büyük gayret gösteriyor dünyadaki bir çok ülkeden iyi konumda olduğumuzu gösteren en büyük sebep ise dayanışma ruhumuzdur. Bu Dayanışma ve birliktelik ruhuna sahip olduğumuz sürece bizler her türlü zorluğun üstesinden kolayca gelebilecek kabiliyetteyiz dedi. Ayrıca, imkanı olan herkesin bu ve benzeri yardımları yapmasını buradan özelikle istirham ediyorum. İçinde bulunduğumuz kutsal RamaZan Ayı da bu yaptığımız yardımları daha anlamlı kılmaktadır bu vesile ile tüm halkımızın Ramazan Aylarını bir kere daha tebrik ederken ülkemizin ve dünyanın bir an önce Corana virüs belasından bir an önce kurtulmasını dilerken değerli halkımıza sağlık mutluluk dolu nice güzel günler diliyorum. Başta hayırseverlere, Kadın Kolları Başkanım Şiple Tunç’a, Yönetim Kuruluma Ve Üyelerimize Teşekkür Ederiz.” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Havza’da Ramazan Pidesi Fiyatı Belli Oldu
Havza’da Ramazan Pidesi Fiyatı Belli Oldu
Havza Belediye Başkanı Özdemir’den Merzifon OSB’ye ziyaret
Havza Belediye Başkanı Özdemir’den Merzifon OSB’ye ziyaret