Havza’da Vefa Destek Birimine Moral Desteği

Havza Kültür ve Sanat Derneği tarafından Havza Vefa Sosyal Destek Gurubu bünyesinde oluşturulan Havza Vefa Sosyal Destek Birimi çalışanlarına moral desteği.

Havza’da Vefa Destek Birimine Moral Desteği

Havza Kültür ve Sanat Derneği tarafından Havza Vefa Sosyal Destek Gurubu bünyesinde oluşturulan Havza Vefa Sosyal Destek Birimi çalışanlarına moral desteği.

Havza Belediye Binasında bulunan ve buradan faaliyetlerini yürüten Havza Vefa Sosyal Destek Birimi çalışanlarına destek olmak amacı ile Havza Kültür ve Sanat Derneği üyelerinde Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir’in de katıldığı moral konseri düzenledi. Düzenlenen konser sosyal medya aracılığı ile canlı olarak yayınlandı.

Havza Kültür ve Sanat Derneği Başkanı Koral Yüksel gecenin ve canlı yayının Vefa Birimi çalışanlarına destek olmak için düzenlendiğini belirterek; “Yaklaşık 2 aydır pandemi ile mücadele ettiğimiz bu günlerde özveri ile çalışan Havza Vefa Sosyal Destek Birimi çalışanlarımıza teşekkür ve minnet borçluyuz. Bu gece bizleri yalnız bırakmayan Havza Belediye Başkanımız Sayın Sebahattin Özdemir’e teşekkür ederiz.” Dedi.

Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir ise vefa birimi çalışanlarına teşekkür ederek; “ Pandemi sürecinde vatandaşlarımızın mağdur olmaması ve mümkün mertebe hareketliliğinin az olması adına çok önemli bir faaliyet göstermekteler. Rabbim inşallah kısa sürede bu salgının üstesinden gelmeyi önce Türkiye sonra Dünya olarak nasip eder.” Dedi.

Başkan Özdemir paylaşmanın en üst düzeyde yaşandığı Ramazan ayının yaşandığına işaret ederek; “ Hani büyüklerimiz der ya ‘Nerde o eski Ramazanlar?’ diye.  Şimdi biz eski Ramazanlar derken bir yıl önceki Ramazan ayını yada üç ay önceki sosyal hayatı arıyoruz. Elimizdekinin kıymetini inşallah bundan sonra çok daha iyi bileceğiz. Belediye olarak bizde bu süreçte çok yoğun bir gündem ile çalışıyoruz. Özellikle Temizlik İşleri Müdürlüğümüz ve Zabıta Müdürlüğümüz 7 gün 24 saat çalışmakta. Temizlik İşlerimizde ve belediye çalışanlarımıza teşekkür ediyorum.” Dedi.

Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir canlı yanında Havzalılara da teşekkür ederek; “ Havza pandeminin önlenmesi yönünde aldığımız karalarda her hangi bir direnç ile karşılaşmadan direkt uygulamaya geçiyoruz. Buda bizim açımızdan sevindirici. İnşallah kurallara tedbirlere riayet ederek ülke olarak bu işin üstesinden kısa sürede geleceğiz. “ dedi.

Havza Vefa Sosyal Destek Birimi Koordinatörü Fatih Bıyık ise Vefa Birimi olarak çalışmalarına aralıksız devam ettiklerini belirterek; “ Bizler 7 gün 24 saat ekiplerimiz ile sahadayız. 188 personel ve 8 ekip ile çalışmalarımıza devam ediyoruz. Burada bizlere her türlü desteği esirmeyen Havza Kaymakamımız Metin Yılmaz ve Havza Belediye Başkanımız Sebahattin Özdemir’e teşekkür ederiz.”dedi.

Sosyal medya aracılığı ile canlı yayınlanan moral konserini yüzlerce kişi takip etti.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Havza’da Ramazan Pidesi Fiyatı Belli Oldu
Havza’da Ramazan Pidesi Fiyatı Belli Oldu
Havza Belediye Başkanı Özdemir’den Merzifon OSB’ye ziyaret
Havza Belediye Başkanı Özdemir’den Merzifon OSB’ye ziyaret