HANIMELİNDEN RAMAZAN MESAİSİ

Hanımeli Yufka olarak yedi yıl önce ticari hayatına başlayan firmamız o günden bu güne kaliteli lezzetleri ile faliyetlerine devam etmektedir.

HANIMELİNDEN RAMAZAN MESAİSİ

Hanımeli Yufka olarak yedi yıl önce ticari hayatına başlayan firmamız o günden bu güne kaliteli lezzetleri ile faliyetlerine devam etmektedir. Ürün yelpazemiz de gelişen ve değişen turizm sektörü ile birlikte büyümüştür. Taze ürün üretimi ile başlayan ürün çeşitleri çeşitliliğini arttırarak müşterilerine daha iyi hizmet vermek için dinamiğini arttırarak çalışmaları devam etmektedir.

ÇEŞİTLERİ ÇOĞALTTIK

İşyeri İşletmecisi Fatma Sağlam; Yaşadığımız bu zor günlerde Ramazan boyu açık olacağız en çok çorbalık, erişte, kaypak, makarna tercih edilirken bunların yanı sıra saç ekmeği, böreklik yufkası olurken bizleri tercih eden diğer şehirlerden gelenler bu lezzeti unutmadıklarını da söylüyorlar. Daha önce katılmış olduğumuz fuarlarda Havzayı tanıttıklarını bu vesile ile işimizi ve hünerlerimizi fuar alanlarında müşterilerimize sunarak onların damak tadlarına hitap ettik, bunu da başardık ki uzak şehirlerden bizleri tercih eden müşterilerimiz Havzaya geldiklerinde kışlık vede günlük yiyeceklerini bizlerden temin ediyorlar buda bizleri memnun ediyor dedi. Ayrıca yine Ev kadınlarının hazırladığı kadayıflık hamurlarını kesimini bizler burada yapacağız.

EL DEĞMEDEN ÜRETİM

İşyeri sahibi Emrullah Sağlam Hijyene önem verdiklerini günlük ortalama 200 -500 kilo yufka çıkarıldığını bu nedenlede işlerimiz ve çevreyi sürekli büyütme amacındayız çevre il ve ilçelere toptan yufka vererek ihtiyaçlara cevap veriyoruz.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Havza’nın Nüfusu 39 Bin 656’ya Düştü. Tam Liste mahalle Nüfusları.
Havza’nın Nüfusu 39 Bin 656’ya Düştü. Tam Liste mahalle Nüfusları.
İki Camileri Var Ama İmamları Yok
İki Camileri Var Ama İmamları Yok