Geçen Hafta Kaybettiklerimiz

Geçen Hafta Kaybettiklerimiz

Geçen Hafta Kaybettiklerimiz

*Aşağı Yavucuk Mahallesinden olup, İlçemiz Medrese Mah. ikamet eden Merhum Kadir Kul’un oğlu, Şahin ve Aslan Kul’un kardeşleri, İlçemiz esnaflarından Ahmet, Mevlüt ve İsmail Kul’un amcaoğulları, TAHİR HAMDİ KUL hakkın rahmetine kavuşmuştur.

*Kocapınar Mahallesi sakinlerinden Kurtça ve Ali Arslan’ın anneleri, ŞEHRİ ARSLAN hakkın rahmetine kavuşmuştur

*Ilıca Mahallesi sakinlerinden Osman ve Nedim Erken’in babaları, Hacı ALİ ERKEN hakkın rahmetine kavuşmuştur.

*Taşoluk Mahallesinden olup, D.üstü Mah. ikamet eden Merhum Şakir Kılıç’ın oğlu, Ziver ve Hakan Kılıç’ın babaları, MUSTAFA KILIÇ hakkın rahmetine kavuşmuştur.

*Paşapınar Mahallesinden olup Memduhiye Mah. ikamet eden İsmet, Kemal, Cemal ve Onur Başaran’ın babaları ALİ BAŞARAN hakkın rahmetine kavuşmuştur.

*Çorum İlinden olup, İlçemiz Karşıyaka Mahallesinde ikamet eden Ali Demirci’nin kardeşi, Mustafa, Gökhan ve Meryem Demirci’nin babaları, İlçemiz Kepçeci esnaflarından Çorumlu HASAN DEMİRCİ hakkın rahmetine kavuşmuştur.

*Kayacık Mahallesinden olup, Değirmenüstü Mah. ikamet eden Kurtça Yiğit’in babası, İbrahim Yiğit’in ağabeyi, İSMAİL YİĞİT hakkın rahmetine kavuşmuştur.

*Yaylaçatı- Ömeroğlu Mahallesi sakinlerinden Mustafa Savaş’ın eşi, Hüseyin ve Hasan Savaş’ın anneleri, Harun Savaş’ın babannesi, ŞEHRİ SAVAŞ hakkın rahmetine kavuşmuştur.

*Yeşilalan-Naşapa Mahallesi sakinlerinden Şerif Yılmaz’ın oğlu, MEHMET YILMAZ hakkın rahmetine kavuşmuştur.

*Bahçelievler Mahallesi sakinlerinden Sare Alkan ve İlhan Seyhan’ın Oğulları, Eda Ergin ve Ezgi Ceren Altınok’un kardeşleri ANIL ERKAN SEYHAN hakkın rahmetine kavuşmuştur.

*Demiryurt Mahallesi sakinlerinden İlçemiz terzi eski esnaflarından Merhum Cevahir Arslan’ın oğlu, İbrahim ve Vahdettin Arslan’ın ağabeyleri, BÜNYAMİN ARSLAN hakkın rahmetine kavuşmuştur.

*Ereli Mahallesi sakinlerinden Muammer Selçuk’un babası, Murat, Bekir ve Saadet Selçuk’un amcaları, RECEP SELÇUK hakkın rahmetine kavuşmuştur.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Havza’da Üretiliyor Ülke Genelinde Fabrikalara Satılıyor
Havza’da Üretiliyor Ülke Genelinde Fabrikalara Satılıyor
Koronavirüs Hatırlatma Dozu İçin Stant Açıldı
Koronavirüs Hatırlatma Dozu İçin Stant Açıldı