İLK KIVILCIMDAN SEÇMELERE BİR YILDIZ DAHA

Samsunda TUFAD tarafından düzenlenen 2008 geleceğin yıldızları turnuvası sonunda İlk kıvılcım Havza spor kulübü futbolcusu İzzet Murat Yurdusever TUFAD 2008 Samsun karmasına seçilmiştir.

İLK KIVILCIMDAN SEÇMELERE BİR YILDIZ DAHA

Geçtiğimiz haftalarda Samsunda TUFAD tarafından düzenlenen 2008 geleceğin yıldızları turnuvası sonunda İlk kıvılcım Havza spor kulübü futbolcusu İzzet Murat Yurdusever TUFAD 2008 Samsun karmasına seçilmiştir. Geçen yılda iki oyuncusu karmaya seçilen ilk kıvılcım Havza spor kulübü ilçe takımı olmamız sebebiyle diğer ilçeleri geride bırakarak her yıl karmaya oyuncu vererek Kulübümüzü onurlandırmıştır.

Bir altyapı kulübü olan ilk kıvılcım Havza spor kulübü bu zamana kadar Havzanın geleceği gençleri yetiştirmeye Havza’nın çocuklarına sahip çıkarak onları sportif alanda yetiştirmeye ve topluma yararlı bireyler olarak kötü alışkanlıklardan kurtarmak adına kulüp olarak imkanlarımız dahilinde hizmet veriyoruz. Oyuncularımızın yetişmesinde büyük emeği olan baş antrenörümüz Murat Ünsal Hocamıza sonsuz teşekkürler ederiz.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Havza'da Köprü Korkuluklarında İntihar Girişimi
Havza'da Köprü Korkuluklarında İntihar Girişimi
CHP Samsun Milletvekili Zeybek’in Acı Günü
CHP Samsun Milletvekili Zeybek’in Acı Günü