Geçen Hafta Kaybettiklerimiz

Geçen Hafta Kaybettiklerimiz

Geçen Hafta Kaybettiklerimiz

*İmircik Mahallesi sakinlerinden Ali, Şenol ve Ergin Cingöz’ün babaları, Selahattin, Sabri ve Ercan Yılmaz’ın dayıları, MUHARREM CİNGÖZ hakkın rahmetine kavuşmuştur.

*Yazıkışla Mahallesinden olup, Bahçelievler Mahallesinde ikamet eden Halim Ekici ve Nazım Topçu’nun kayınvalidesi, GÜLLÜ KARABULUT hakkın rahmetine kavuşmuştur.

*Kayacık Mahallesi sakinlerinden emekli Rıza Okuyucu’nun torunu, Havza Vergi Dairesi emekli personellerinden merhum Levent Okuyucu’nun oğlu, EREN OKUYUCU hakkın rahmetine kavuşmuştur.

*Yazıkışla Mahallesi sakinlerinden Ali Ekici’nin oğlu, Ayhan, Aslan, Hakan ve Abdullah’Ekici nin kardeşleri, eski Muhtar Arif ve Ertan Topçu’nun yeğenleri, HAMDİ EKİCİ hakkın rahmetine kavuşmuştur.

*Kayadüzü Mahallesi sakinlerinden Bektaş Çobanoğlu’nun eşi, Mesut, Metin, Kıymet, Nimet ve Nuray Çobanoğlu’nun anneleri, NURİYE ÇOBANOĞLU  hakkın rahmetine kavuşmuştur.

*Kamlık Mahallesinden olup, Karşıyaka Mah. İkamet eden Naci, Mehmet ve Fatma Çon’un enişteleri, Oğuzhan, Bahadır ve Emre Emin Dağdelen’in dedeleri, Merhume Sevdihan, Mukaddes, Burak ve Mücahit Dağdelen in babaları, taksici Eski esnaflarından Nami Dağdelen hakkın rahmetine kavuşmuştur.

*Demiryurt Mahallesi sakinlerinden Ahmet Kılıç’ın gelini Kasım Sefa ve Esra Kılıç’ın anneleri Mesudiye Mah. İmam hatibi Şuayip Kılıç’ın eşi HATİCE KILIÇ hakkın rahmetine kavuşmuştur.

*Bekdiğin Mahallesinden olup, Almanya da ikamet eden DİLAVER ŞENGÜL hakkın rahmetine kavuşmuştur.

*Sivrikese Mahallesi sakinlerinden Burhan Danış’ın annesi, FATMA DANIŞ hakkın rahmetine kavuşmuştur.

 *Başpelit Mahallesi sakinlerinden Mehmet Çakır’ın kızı, Fikret ve Ahmet Çakır’ın yeğenleri, FATMA ÇAKIR hakkın rahmetine kavuşmuştur.

*Doğançayır Mahallesi sakinlerinden Dursun Alnıdelik’in annesi, Vehbi Alnıdelik’in eşi, ZEYNEP ALNIDELİK hakkın rahmetine kavuşmuştur.

* Dereköy Mahallesinden olup, Memduhiye Mahallesinde ikamet eden merhum Şaban Usta’nın eşi, Bayram, Arif, Mustafa ve Recep Usta’nın anneleri, HAMİYE USTA hakkın rahmetine kavuşmuştur.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Havza Ziraat Odası Silaj Ve Küspe Paketleme Tesisi Kuruldu
Havza Ziraat Odası Silaj Ve Küspe Paketleme Tesisi Kuruldu
 Havza’da İki Aile Hekimliğine Atama Yapıldı
Havza’da İki Aile Hekimliğine Atama Yapıldı