İLK KIVILCIM TURNUVALARA VEDA ETTİ

İlk kıvılcım Havza spor kulübü TUFAD 2008 geleceğin yıldızları futbol turnuvasında Cumartesi günü Samsunda oynanan maçta Kurupelit sporla 0-0 berabere kalarak play-off grubuna yükselmişti.

İLK KIVILCIM TURNUVALARA VEDA ETTİ

İlk kıvılcım Havza spor kulübü TUFAD 2008 geleceğin yıldızları futbol turnuvasında Cumartesi günü Samsunda oynanan maçta Kurupelit sporla 0-0 berabere kalarak play-off grubuna yükselmişti. Pazar günü ise Samsunda oynanan play-off grubu eleme maçında Atakum belediye spor’a 1-0 mağlup olarak turnuvadan elenmiştir. 2 gün arayla oynanan müsabakalarda oyuncularımızın göstermiş oldukları oyun ve gayret iyi olduklarını göstermiştir.

Kulüp yönetiminden yapılan açıklamada hazırlıksız olarak katıldığımız bu turnuvada sporcularımızın gösterdiği performans bizleri mutlu etti. Bu tür turnuvalarda Antalya da yapılacak millî takım seçmelerine gidecek Samsun karmasına geçen yıl 2 oyuncumuzu gönderdik inşallah bu yılda 12 kişiden oluşan takıma birkaç oyuncumuzu vermek için ilçe takımı olarak bizim için büyük bir başarıdır. Futbolcularımızın yetişmesinde büyük emeği olan Murat Ünsal hocamıza ve bizlere destek veren sporcu ailelerimize teşekkürler ederiz.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Havza Ziraat Odası Silaj Ve Küspe Paketleme Tesisi Kuruldu
Havza Ziraat Odası Silaj Ve Küspe Paketleme Tesisi Kuruldu
 Havza’da İki Aile Hekimliğine Atama Yapıldı
Havza’da İki Aile Hekimliğine Atama Yapıldı