25 Mayıs İlkokulu 2/C Sınıfı, TEMA Gönüllüsü Olarak Rozet Taktı

Havza’da, 25 Mayıs İlkokulu 2/C sınıfı, TEMA gönüllüsü olarak rozet taktı ve sınıfa TEMA gönüllü sınıfı tabelası takıldı.

25 Mayıs İlkokulu 2/C  Sınıfı, TEMA Gönüllüsü Olarak Rozet Taktı

Havza’da, 25 Mayıs İlkokulu 2/C  sınıfı, TEMA gönüllüsü olarak rozet taktı ve sınıfa TEMA gönüllü sınıfı tabelası takıldı.

TEMA Havza ilçe temsilcisi Arzu Özkan, Havza’da okul ve öğrencilere yönelik TEMA bilgilendirme ve gönüllü kaydı yapmaya devam ediyor. 25 Mayıs İlkokulu 2/C sınıfı öğretmeni Tuba Türkmen’in girişimleri ile sınıf öğrencileri ve sınıf TEMA gönüllü sınıfı oldu.

TEMA Havza İlçe Temsilcisi Arzu Özkan, TEMA Vakfı'nın her geçen gün daha yaşanabilir bir dünya için çalışan, giderek daha da büyüyen bir aile haline geldiğini belirterek; “ Türkiye'de her 120 kişiden birinin gönüllüsü olduğu TEMA Vakfı'nın sürdürdüğü çalışmalar, gönüllülerinin üstün gayretleri sayesinde gerçekleşiyor. Gücünü gönüllülerinden alan bir halk hareketi olan TEMA Vakfı'nın gönüllüleri; ağaçlandırma, eğitim, bilgilendirme ve tanıtım çalışmaları yapıyor. Gönüllüler, farkındalık ve savunuculuk alanlarında gerçekleştirilen faaliyetlerde görev alıyor. TEMA Vakfı olarak doğaya gönlünü verenlerin sayalarının gelecekte milyonlara ulaşmasını bekliyoruz. Türkiye'de yaşanabilir bir gelecek için var gücümüzle çalışıyoruz. Havza’da da gönüllü öğretmenlerimizin desteği ile büyük bir aile olmaya devam ediyoruz. 25 Mayıs İlkokulu 2/C sınıfı TEMA Gönüllüsü olurken, “Bu sınıf öğrencileri TEMA Gönüllüsüdür” yazan yeşil yaprağını sınıflarına astılar. Hepsini kutluyorum” dedi.

Sınıf öğretmeni ve TEMA gönüllüsü Tuba Türkmen; “ Doğa bilincini aşılamak ve öğrencilerimizin bu yönde yetişmesi için çalışmalarımıza devam ediyoruz. Tamamen gönüllülük esasına dayalı olarak bu etkinliğimize katılan velilerimize teşekkür ederim. Sınıf öğrencilerimiz rozetleri ve gönüllü kimliklerini alırken sınıfımız Tema gönüllüsü sınıf olmuştur” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Hastalık Yayılma Hızı Bu Hafta Düştü
Hastalık Yayılma Hızı Bu Hafta Düştü
Havza’da yaşanan köpek olayı herkesi derinden üzdü
Havza’da yaşanan köpek olayı herkesi derinden üzdü