Havza’da Vergi Haftası Kutlamaları

Vergi Haftası kutmaları Atatürk anıtına çelenk konulması ile başladı.

Havza’da Vergi Haftası Kutlamaları

Vergi Haftası kutmaları Atatürk anıtına çelenk konulması ile başladı.

               Çelenk Programı sonrası Havza Vergi Dairesi Müdürü Murat Sarıerikli ve Mal Müdürü Ergin Evcen Vergi Dairesi ile Mal Müdürlüğü çalışanları ile beraber  "Vergi Haftası" kutlamaları kapsamında ziyaretlerde bulundular.

               Havza Mal Müdürü Ergin Evcen, Havza Vergi Dairesi çalışanlarının Vergi Haftası’nı kutlayarak, çalışmalarında başarılar diledi. Ergin Evcen; "Kamuoyunda sağlıklı bir vergi bilincinin oluşturulması, verginin öneminin toplumun tüm kesimlerine benimsetilmesi ve gönüllü vergi ödeme alışkanlığının arttırılması amacıyla her yıl kutlanan ‘Vergi Haftası’, bu yıl da 24 Şubat ile 3 Mart 2020 tarihleri arasında kutlanacaktır. Vergi; en temel yurttaşlık bilincidir. Vergi; hem yurttaş olmanın hem de yaşadığımız ülkede kamu hizmetlerine katılmanın en önemli, etkin ve şüphesiz güçlü bağlarından biridir. Ülkemizin daha çok kalkınması, kamu hizmetlerinin vatandaşa daha etkin ulaşması ve aydınlık geleceğimizin teminatı gelecek nesillerin daha müreffeh bir ortamda yaşaması, vergi gelirlerinin zamanında ve sağlıklı toplanmasıyla mümkündür.’’ Dedi.

               Havza Vergi Dairesi Müdürü Murat Serıerikli ise verginin toplumun tüm kesimine benimsetilmesi, vergi ödeme alışkanlıklarının arttırılması amacıyla her sene vergi haftası düzenlenmekte olduğunu belirterek, "Bu sene de 24 Şubat-3 Mart tarihleri arasında 30. Vergi haftası etkinlikleri yapılmaktadır. Hafta içerisinde kamuoyuna ve öğrencilere yönelik etkinliklerimiz olacaktır. Vergisini düzenli ve tam ödeyen mükelleflerimizi iş yerlerinde ziyaret edeceğiz. Uygulamaya yönelik varsa görüş ve önerileri dinleyip Bakanlığımıza iletileceğiz.30. Vergi Haftası dolayısıyla vergilerini tam ve zamanında ödeyen tüm vatandaşlarımıza teşekkür ediyor, Vergi dairesi ve Mal müdürlüğü bünyesinde büyük bir özveriyle görev yapan personelimize de başarılar diliyorum" dedi. 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Havza'da Hacıosman Deresi Islah Edilecek
Havza'da Hacıosman Deresi Islah Edilecek
Erhan Usta, Havza-Vezirköprü Ölüm Yolu
Erhan Usta, Havza-Vezirköprü Ölüm Yolu