Havza Vergi Dairesinden Kampanyaya Tam Destek

Havza Vergi Dairesi Samsun genelinde “Samsun Okuma Vakti” projesi kapsamında başlatılan "Kitap Toplama Kampanyası"na bağışladığı 1 koli kitap ile destek oldu.

Havza Vergi Dairesinden Kampanyaya Tam Destek

Havza Vergi Dairesi Samsun genelinde  “Samsun Okuma Vakti” projesi kapsamında başlatılan "Kitap Toplama Kampanyası"na bağışladığı 1 koli kitap ile destek oldu.

Kampanya kapsamında Vergi dairesi personelinin destekleri ile toplanan kitaplar Havza Vergi dairesi Müdürü Murat Sarıerikli tarafından Havza İlçe Milli Eğitim Müdürü Uğur Sağlam’a teslim edildi.

Havza Vergi Dairesi Müdürü Murat Sarıerikli kitap okumanın önemine değinerek; “Havza Vergi dairesi olarak kitap toplama kampanyasına destek vermek amacıyla bizler de elimizden gelen gayreti gösterdik. Havza Vergi Dairesi çalışanlarımıza teşekkür ediyorum.” Dedi.

Kitapları teslim alan Havza İlçe Milli Eğitim Müdürü Uğur Sağlam ise Sarıerikli’ye  teşekkür ederek; “ İnşallah bu bağışlar ile kampanya hedeflerimizi kısa sürede yakalamayı hedeflemekteyiz. Tüm halkımız ve kurumlarımızı bir kez daha kampanyamıza destek vermeye davet ediyorum.”dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Havza’da Ekmeğe Zam Yapıldı
Havza’da Ekmeğe Zam Yapıldı
Restorasyon Çalışmalarına 2 milyon 350 bin TL
Restorasyon Çalışmalarına 2 milyon 350 bin TL