Geçen Hafta Kaybettiklerimiz

Geçen Hafta Kaybettiklerimiz

Geçen Hafta Kaybettiklerimiz

*Mısmılağaç Mahallesi sakinlerinden Ahmet Ayan’ın babası, Keramettin Aydın’ın  dedesi, Hacı ÖMER AYAN hakkın rahmetine kavuşmuştur.

* Karşıkyaka Mahallesi sakinlerinden Temel Yaşar Kara’nın oğlu, Aydın ve Orhan Kara’nın ağabeyleri, Aytaç, Adnan ve Aykut Kara’nın babaları, NURETTİN KARA  hakkın rahmetine kavuşmuştur.

* Kirenlik Mahallesi sakinlerinden Şaban Alkan’ın eşi, Mehmet Alkan’ın annesi, AYŞE ALKAN hakkın rahmetine kavuşmuştur.

* Şeyhler Mahallesi sakinlerinden Osman Şahin’in kardeşi, Muharrem, Hayati ve Kadir Şahin’in babaları, MEHMET ŞAHİN hakkın rahmetine kavuşmuştur.

* Bahçelievler Mahallesi sakinlerinden Özcan Özçelik’in kardeşi, Emin Kocakoç’un kayınpederi, Fatoş Kocakoç, Furkan ve Faruk Özçelik’in babaları, FAHRİ ÖZÇELİK hakkın rahmetine kavuşmuştur.

*Teberoğlu Mahallesi sakinlerinden Abdurrahman Çolak’ın annesi, ARİFE  ÇOLAK hakkın rahmetine kavuşmuştur.

* Dereköy  Mahallesi sakinlerinden Ramazan ve Kurtman Cendek’in babaları, ABDULLAH CENDEK hakkın rahmetine kavuşmuştur.

* Mesudiye Mahallesi sakinlerinden Süleyman Onur’un eşi, Sezgin ve Ergin Onur’un anneleri, NEZAKET ONUR hakkın rahmetine kavuşmuştur.

* Ekinpınar Mahallesinden olup, Sondaj Mahallesinde ikamet eden İhsan, Ramazan, Bayram ve Yılmaz Çeliker’in ağabeyleri, Cengiz ve Onur Çeliker’in babaları, ÜMİT ÇELİKER hakkın rahmetine kavuşmuştur.

* Yavucuk Mahallesinden olup Değirmenüstü Mahallesinden ikamet eden Merhum  Çakır Mustafa Erkul’un kızı, Mehmet, Osman ve Cahit Erkul’un kardeşleri, NAFİYE ERKUL  hakkın rahmetine kavuşmuştur.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Korona Havza’da 15 Günde 2’ye Katladı
Korona Havza’da 15 Günde 2’ye Katladı
Galericiler Mesleki Yeterlilik Sınavına Girdi
Galericiler Mesleki Yeterlilik Sınavına Girdi